Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata i premium, co i jak? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wypłata i premium, co i jak? (/Temat-Wyplata-i-premium-co-i-jak-36667)

Strony: 1 2


Wypłata i premium, co i jak? - Pvt - 06-05-2011 20:52

Mam 2 pytania:
1. Czy filesonic wypłaca zarobione pieniądze na niepotwierdzone konta PayPal( niedodany rachunek bankowy/karta kredytowa do konta PP)?
2. Jak działa konto premium jeśli chodzi o uploadowanie, czy jeśli wrzucę plik gdy mam konto premium to on będzię to póki premium się nie skończy czy wiecznie?


RE: Wypłata i premium, co i jak? - Marcin Walkowski - 07-05-2011 07:54

1. Wysyłaja Na Konto Paypal Musi byc Tylko Zweryfikowane
2.Jesli Wrzucisz na Konto Premium to i tak ci skasują plik po jakimś czasie ; )


RE: Wypłata i premium, co i jak? - Pvt - 07-05-2011 08:38

3.Zweryfikowane, czyli że potwierdzony e-mail? Bo premium przez PayPal nie moge kupić bo nie mam dodanego ruchunku bankowego( czy coś), tylko musze uzbierać kase na FSC i kupić premium z tego. Jak zweryfikowałem PP przez mail to na 100% mi wypłacą?


RE: Wypłata i premium, co i jak? - Marcin Walkowski - 09-05-2011 00:33

na 100 % ci wypłaca nie bedzie zadnego problemu Wink


RE: Wypłata i premium, co i jak? - rajmek126p - 09-05-2011 15:25

Marcin po co piszesz takie głupoty jak się pewnie nie znasz?


RE: Wypłata i premium, co i jak? - Marcin Walkowski - 09-05-2011 16:27

a skad wnioskujesz takie coś ze sie nie znam ? : ) jezeli mnie nie znasz to zdaje mi sie ze nie powinienes takiego czegos wnioskowac ; ) i nie pisze głupot tylko mówie jak jest ; ) bo ja zadnych problemów z filesoniciem nie mam i nie mam konta bankowego podpietego pod paypal i jakos filesonic przelewa pieniadze ; )


RE: Wypłata i premium, co i jak? - rajmek126p - 09-05-2011 16:49

po primo. nie trzeba mieć zweryfikowanego paypala póki nie ma limitu. @pvt premium daję możliwośc ściągania z fsc bez ograniczen.Także możliwośc ustawienia plików 1GB dla free userów.


RE: Wypłata i premium, co i jak? - Marcin Walkowski - 09-05-2011 16:52

no własnie puki nie ma limitu Smile


RE: Wypłata i premium, co i jak? - rajmek126p - 09-05-2011 16:54

"1. Wysyłaja Na Konto Paypal Musi byc Tylko Zweryfikowane"

I co łyso Ci ?

@edit

i taka rada. NIGDY nie sprzeczaj się z doświadczonym userem


RE: Wypłata i premium, co i jak? - Marcin Walkowski - 09-05-2011 17:53

okej tylko sie tak nie wywyższaj ; ) to wtedy nie bede sie sprzeczał ; )