Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! (/Temat-HOT-KoGi-zgloszony-na-policje-36622)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Lubelak - 06-05-2011 12:55

A idź złodzieju na policje to może szybciej cie zatrzymaja ,a ty morfit sie nie bój ,bo nie masz czego i kogo


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Boonys - 06-05-2011 12:58

Cóż,tak szczerze to mnie to nie obchodziło,ale gratuluję odwagi Morfit.
Więc,znalazł się chociaż jeden normalny który poszedł to zgłosić.
Życzę jak najszybciej rozstrzygniętej sprawy.
Peace Kogi kozaku.


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - DDK - 06-05-2011 12:59

Gratulacje. W końcu może ogarną tego dzieciaka... ( Może fizycznie jest starszy ode mnie, ale inteligencją jest poniżej przedszkolaka ).


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - cezar_baron - 06-05-2011 13:01

Kogi człowieku, a kto niby będzie się przejmował, że kotś umieścił twoje imię i nazwisko ?

Może to zostać wytłumaczone, że ktoś chciał ostrzec innych, aby nie robił z toba interesów Wink Jeśli Morfit nie podał więcej danych, niż imię i nazwisko to szybciej wrucisz z komisiariatu, niż tam zajdziesz, aby złożyć na niego dosniesienie Wink

Oszukałeś kilkaset osób na kwotę jak przeczytałem nawet do 3.000 zł. Myslisz, że Ci się to upiecze ? Wkońcu ktoś odwarzny zgłosił to na Policję, mimo iż jest to osoba bezstronna Wink
Może wkońcu wkrótce skończy się płacz wszytskich, którzy żalą się jak ich oszukałeś, na ile i krórzy nic z tym nie zorobili Wink
A jeśli podszywałeś się jeszcze pod kogoś w celu wyłudzienia pieniędzy, to się właśnie nazywa "podszywanie się pod kogoś", pod co można podciągnąć rozpowszechnianie danych ( jeszcze nie twoich ) !!!

Od chwili, kiedy Morfit zgłosił to na Policję, z pewnością obserwują te forum i zauwarzyli twoje docinki i prowokację, której pewnie celem jest zmuszenie Morfita do wycofania oskarżenia.
Więc nie strasz go paragrafami, bo to ty dostaniesz zajebiście wyskoką grzywnę, a jeśli się podszywałeś, to może nawet coś w zawieszeniu.
Jeśli faktycznie Policja się tym zainteresuje, zaczną wzywać po kolei wszytskch użytkowników, którzy mzostali przez Ciebie oszuakni w celu składania zeznań, a jest ich sporo jak wyczytałem Wink

Mnie osobiście nie ouszkałeś, więc nic o Ciebie nie mam, ale jeśli jesteś oszustem, mam nadzieję że bekniesz za to Wink

Dziekuję i do Widzenia Wink

P.S. Szkoda, że taka osoba jak ty psuje dobrą atmosferę na forum. Pewnie jeszcze przez Ciebie banan będzie musiał się pofatygować i przekazać Policji dane dotyczące twoich przekrętów ;/


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - damianus627 - 06-05-2011 13:02

Wreście ktoś poszedł.
Ty się nie masz czego bać bo jest ponoć coś takiego jak Program ochrony świadków


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Admin - 06-05-2011 13:09

@cezar_baron
zawiasów nie będzie tylko odsiadka bo zawiasy już dostał.


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - mateja11 - 06-05-2011 13:53

No gratulacje za odwagęSmile
Bardzo dobrze zrobiłeś
+ za odwagę leciSmile


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - adik0070 - 06-05-2011 14:12

Morfit nie martw się tym, że on chce zgłosić Ciebie za dane.
Podali profil na nk i tyle, tylko przepisałeś ; ]


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - mikolaj90 - 06-05-2011 14:15

W takiej sytuacji podanie danych kupe Ci zrobi Smile Kogi niech pójdzie złodziej głupi siedzieć i goodbay apetajt ;]


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Morfit - 06-05-2011 15:18

Nie boję się tego Tongue Nawet jakby mnie podał na policję to nie wiedziałby co powiedzieć Tongue