Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! (/Temat-HOT-KoGi-zgloszony-na-policje-36622)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Killer - 06-05-2011 09:21

czcionka edytowana+warn

a co do tematu to reput bo dobrze zrobiłeśSmile


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Marczyk - 06-05-2011 10:14

(06-05-2011 08:19)omisiu napisał(a):  A co do zgłoszenia tego na policję, jeżeli on by mnie oszukał na jakąkolwiek kwotę to bez względu na wszystko biegłbym na policję. Ale gratuluję Tobie za odwagę i czekam na więcej informacji o NIMSmile

Oczywiście Brawo ! Ile tu było osób grożących Kogiemu ? Tyllko jedna miała odwagę zgłosić to na Policje. Gratulacje.


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Majo - 06-05-2011 11:32

"KoGi postanowił oszukać niewłaściwą osobę podając się jako ja" Dobre bajki piszesz morfit może zostaniesz bajkopisarzem Smile.


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Morfit - 06-05-2011 11:36

@UP: KoGi nawet jeśli to nie Ty oszukałeś tą osobę i tak zostałeś zgłoszony. Ja nie żartuję.


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - dawidpg - 06-05-2011 11:46

masz reput'a za odwagę, ale lepiej zmień to na Kamil K. - bo jeszcze on może Ciebie pozwać też...


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Majo - 06-05-2011 11:57

No ja też go pozwę o rozpowszechnianie moich danych ;]


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Morfit - 06-05-2011 11:59

Pójdziesz i powiesz, że oszukałeś kilkaset osób a ktoś rozpowszechnił Twoje dane ?


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Majo - 06-05-2011 12:24

Art. 49. 1. Kto przetwarza w zbiorze dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do których przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności. Więc to zgłoszę.
Widzę że zmieniłeś na na Kamil.K ale za późno mam zdjęcie ;]


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - rajmek126p - 06-05-2011 12:40

Kogi pizda teraz w prawnika się bawi hahah


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Maroni7 - 06-05-2011 12:51

Kogi idz na policje jak morfit :DDDD będzie sie coś działo xD!!!