Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! (/Temat-HOT-KoGi-zgloszony-na-policje-36622)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


[HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Morfit - 05-05-2011 23:10

Witajcie.
Z dniem dzisiejszym mam dla wszystkich osób, które oszukał KoGi ( Kamil K. ) bardzo dobrą wiadomość.
Otóż kilka tygodni temu, KoGi postanowił oszukać niewłaściwą osobę podając się jako ja. Kwota przekraczała 300zł, więc nie było problemu ze zgłoszeniem owej kradzieży na policję.
Owa osoba domagała się ode mnie zwrotu pieniędzy, lecz ja dzięki Waszemu wsparciu - powstrzymałem się od tego.
W zeszłym tygodniu przyszło mi wezwanie na policję w sprawie kradzieży przez internet.
Na szczęście nic mi nie udowodnili ( nie mieliby nawet czego ).
Podczas rozmowy na policji przypomniałem sobie o KoGim. Jako że byłem na policji, to mogłem go zgłosić bez żadnego problemu.
Weszliśmy na forum Zarabiam.com, a tam w dziale "Oszukał Cię KoGi ? Zajrzyj tutaj !" znalazłem jego dane.
Wykrycie jego adresu IP było szczerze mówiąc - pryszczem.
Jego oszustwa oszacowałem wczoraj ( licząc każde forum - LCP, IL, ZC, GTAPolska ) na około 2,5-3 tysięcy złotych
Mnie na szczęście KoGi nie oszukał, ale gwarantuję Wam wszystkim, których oszukał Kamil K. - sprawiedliwości stanie się zadość !

Myślę, że jestem pierwszą osobą, która go zgłosiła na policję - i z tego jestem dumny!

KoGi - jeśli to czytasz na jednym ze swoich multikont to wiedz, że to nie są żarty.



RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - m4rcin93 - 05-05-2011 23:16

Bardzo dobrze zrobiłeś ! wreszcie ktoś odważny się znalazł i to zgłosił Smile BRAWO!


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Naah - 06-05-2011 00:33

Publikując jego personalia narażasz się na kłopoty.
Na komendzie, w czasie przesłuchania, miałeś możliwość wejścia na forum? Dziwne procedury ;o
Swoją drogą, w końcu zeznawałeś w jakim charakterze?


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Morfit - 06-05-2011 00:52

@Naah - Wątpię, że narażę się na kłopoty, skoro praktycznie każda osoba zna jego dane. Nie wchodziłem na forum w trakcie przesłuchania tylko przed przesłuchaniem z IPhona.


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Mateusz5511 - 06-05-2011 05:41

skasowane


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - adrick1197 - 06-05-2011 05:46

bardzo dobrze Wink


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - elo13 - 06-05-2011 06:11

gratulacje. lapaj reputa !


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - dawajrowa - 06-05-2011 07:51

(06-05-2011 00:52)Morfit napisał(a):  @Naah - Wątpię, że narażę się na kłopoty, skoro praktycznie każda osoba zna jego dane. Nie wchodziłem na forum w trakcie przesłuchania tylko przed przesłuchaniem z IPhona.

Ja pier***le tu nie chodzi oto że każdy zna jego dane , tylko o to że udostępniasz publicznie czyjeś dane... a to jest karalne


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - omisiu - 06-05-2011 08:19

Tutaj chodzi o jego imię i nazwisko??
hehe Mała szkodliwość czynu:]

A co do zgłoszenia tego na policję, jeżeli on by mnie oszukał na jakąkolwiek kwotę to bez względu na wszystko biegłbym na policję. Ale gratuluję Tobie za odwagę i czekam na więcej informacji o NIMSmile

Reput za odwagę Tongue


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - paskur - 06-05-2011 09:13

ale moze by tak ogarnac te czcionkę bo torturujesz moje oczy