Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zadanieinternetowe minimum to 4zl !! na poczatek zadania o lacznej wartosci ok 10zl! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: zadanieinternetowe minimum to 4zl !! na poczatek zadania o lacznej wartosci ok 10zl! (/Temat-zadanieinternetowe-minimum-to-4zl-na-poczatek-zadania-o-lacznej-wartosci-ok-10zl-36584)

Strony: 1 2


zadanieinternetowe minimum to 4zl !! na poczatek zadania o lacznej wartosci ok 10zl! - maciejrosa - 05-05-2011 12:49

Zarabiasz na platnych zadaniach internetowych

Opis;

ZARABIAJ NA ZADANIACH INTERNETOWYCH

-Tylko u nas otrzymujesz w 99% zaraz po rejestracji taką ilość zadań, która da Ci minimum do wypłaty.

-Głównie zarabiasz dzięki zadaniom internetowym od 30gr-1000gr(10zł)/zadanie

- Dodatkowo zarabiasz dzięki płatnym klikom [0.1gr-1gr]

- Otrzymujesz dożywotnią prowizję 20% od zarobków poleconych na pierwszym poziomie! Warto polecać np. 10 Twoich poleconych wykonuje zadanie o wartości 2zł, Ty otrzymujesz 4zł Smile

-Szybkie weryfikacje zadań i "instantowe" wypłaty

- Śmiesznie niskie minimum 4zl dla standard użytkowników osiągalne najczęściej zaraz po rejestracji!

- Wypłacamy na konta PayPal, AlertPay, MoneyBookers oraz w formie doładowań telefonu!

MINIMUM OSIAGNIESZ W 10min

wedlug mnie najlepszy serwis jaki powstal !!!!!!

http://www.zadania-internetowe.info/?ref=maciejrosa zapraszam do rejestracji!! dziekuje

ZOBACZ MOJ DOWOD PIENIADZE WYPLACILEM 3 MAJA A 4 JUZ MIALEM JE NA KONCIE !!![/img]
Dowod nr1
http://img543.imageshack.us/i/beztytuuyyy.png/
Dowod nr2
http://imageshack.us/photo/my-imag


RE: zadanieinternetowe minimum to 1,5zl !! na poczatek zadania o lacznej wartosci 7zl:acz - Jaro070 - 05-05-2011 16:59

1. Daj czysty link
2. Ten serwis to dziadostwo


RE: zadanieinternetowe minimum to 1,5zl !! na poczatek zadania o lacznej wartosci 7zl:acz - maciejrosa - 06-05-2011 08:10

dziadostwo??bo co??


RE: zadanieinternetowe minimum to 1,5zl !! na poczatek zadania o lacznej wartosci 7zl:acz - Jaro070 - 07-05-2011 11:32

niespolszczony, nie zalicza klików, nie dostaje takiej kwoty, która jest podana przy zadaniu - miało być 2x35gr, a dostałem 25gr


RE: zadanieinternetowe minimum to 1,5zl !! na poczatek zadania o lacznej wartosci 7zl:acz - maciejrosa - 07-05-2011 12:28

po pierwsze strona jest polska...musialo ci sie z jakas inna pomylic sprawdz pierw to


RE: zadanieinternetowe minimum to 1,5zl !! na poczatek zadania o lacznej wartosci 7zl:acz - zarabiaj-cmoki - 07-05-2011 14:15

(07-05-2011 11:32)Jaro070 napisał(a):  niespolszczony, nie zalicza klików, nie dostaje takiej kwoty, która jest podana przy zadaniu - miało być 2x35gr, a dostałem 25gr

Jaro na tym forum tylko krytykuje Undecided. Mam wrażenie, że jest z konkurencji (Offersback ? Jerk) programu z-i.

Mi i moim poleconym poprawnie weryfikują i poprawnie dodawane są pieniążki. Ważne jest to żeby czytac zadanie ze ZROZUMIENIEM. Znajomy nie podał godziny wykonania zadania i już nie dostał akcepta. U mnie wygląda to tak:
[Obrazek: zadania.png]

ponad 2zł piechota nie chodzi. Szarpnałem je w 10 minut po rejestracji a po 3 godzinach były juz na koncie paypal

a co do klików to zuważyłem, że musisz kliknąć np. 4 linki po 0.25gr lub 10 linków po 0.1gr żeby saldo powiekszylo ci sie o 1gr wiec na moje wszystko ok Smile


RE: zadanieinternetowe minimum to 1,5zl !! na poczatek zadania o lacznej wartosci 7zl:acz - mikoroso - 07-05-2011 14:17

Potwierdzam wszystko jest tam ok tylko trzeba umiec jeszcze dobrze zrobic zadaniaaWink


RE: zadanieinternetowe minimum to 1,5zl !! na poczatek zadania o lacznej wartosci 7zl:acz - Jaro070 - 08-05-2011 10:26

z konkurencji nie jestem, a zadania na 100% wykonuje dobrze tzn. Kopiuje tylko tą część maila, o której jest mowa w opisie np. Wiitamy w tripsta.pl. Muszę napiać do Admina w tej sprawie.


RE: zadanieinternetowe minimum to 1,5zl !! na poczatek zadania o lacznej wartosci 7zl:acz - war43 - 08-05-2011 19:26

Jaro, to jest bardzo dziwnę, bo ja też wykonuję dobrze i wszytko mi zalicza Smile

Serwis polecam w 100%


RE: zadanieinternetowe minimum to 1,5zl !! na poczatek zadania o lacznej wartosci 7zl:acz - maciejrosa - 09-05-2011 11:46

Dziwne ze tylko jaro ma problemy