Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! (/Temat-Koniec-Flash-Redemptions-nadchodzi-jeden-Wielki-Generalny-Restock-36559)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Scoobyx - 05-05-2011 17:56

Według mnie to powinni podzielić na 4 resy, albo na chociaż 2. Półkule wsch. i zach. lub coś w tym stylu. Bo znów kampić od 22-5 to /fuck yea. Albo po prostu tak jak na poprzednich regionalach powinno być.


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - pitfromhell - 05-05-2011 19:12

Bez sens.


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Nayare - 05-05-2011 19:19

Restocki "o naszej porze" sa chujowe. Prawie w ogole nie czuc tego klimatu.


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - DJAd1 - 05-05-2011 20:20

(05-05-2011 19:19)Nayare napisał(a):  Restocki "o naszej porze" sa chujowe. Prawie w ogole nie czuc tego klimatu.

Klimatu? To wolisz siedzieć do 3 i nie mieć pewności czy coś się zgranie?
Jeżeli to jest wg. Ciebie klimat Jerk2


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - pawel59 - 05-05-2011 20:28

Pewnie będą teraz jakieś systemy antybotowe wprowadzali..... i znow będa banowane konta


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Sławek26 - 05-05-2011 21:19

ja mysle tak jak wyzej padło kilka stwierdzen ze lepiej jeden wielki general Smile...bo na tych flashach to było przy logowaniu widac "błysk" potem dwa razy hlast hlast i moza było zobaczyc "more soon" Smile


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Bolt - 05-05-2011 21:23

Tasker i jazda. Może nie zgarnę tyle co na lrc ale nie zgarnę też flagi Wink


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Tech - 05-05-2011 22:05

@UP oj nie byłbym taki pewny Lol


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Jumper002 - 06-05-2011 09:17

kilka osób zamawiając ręcznie złapało flagę, a ja na lrc nie złapałem, więc nie ma co odpalać na restocku kont powyżej 10k, każdy może dostać bana Tongue


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - pitfromhell - 06-05-2011 12:31

Chujowe są te zabezpieczenia, ciekawe czy polegają one na wykrywaniu BOT'a czy na czasie zamawiania Smile