Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! (/Temat-Koniec-Flash-Redemptions-nadchodzi-jeden-Wielki-Generalny-Restock-36559)

Strony: 1 2 3 4 5


Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Tech - 05-05-2011 01:37

[Obrazek: hallway_generalredemption.png]

Potrzeba było niespełna 2-óch dni i zaledwie 5-ciu "flashstocków" by Lockerz zmieniło swe zdanie co do tego, niezbyt udanego pomysłu. Jak możemy wyczytać z notki z hallwaya, pozostałe 16 Flash Restocków NIE ODBĘDZIE SIĘ. Jednak nie martwcie się - pozostałe nagrody zostaną wsadzone do jednego, wielkiego Generalnego Restocku, który odbędzie się "soon", czyli praktycznie nie wiemy kiedy (przypuszczalnie jeszcze w tym tygodniu).

Czy jest to zmiana na lepsze, czy nie? - zdecydujcie sami. Oficjalnym powodem anulacji reszty Flash Redemptions jest odkrycie jakiegoś brzydkiego, niespodziewanego bota, który popsuł plany Lockerz ;(



RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Generalny Restock - Xanthi - 05-05-2011 01:57

Mi to pasuje... Flash restocki to całkiem poroniony pomysł :] Lepiej zrobić 1 dobry z większa ilością nagród (;


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Generalny Restock - Tech - 05-05-2011 02:05

No mi też w sumie to pasuje, chociaż wolałbym żeby były to przynajmniej 2 restocki, a nie jeden.


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Coristo - 05-05-2011 04:57

no to czekamy Smile


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Mateusz5511 - 05-05-2011 05:27

skasowane


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Yanke$ - 05-05-2011 05:32

taa i restock będzie taki sam jak inne tylko dłuższy przypuszczalnie o ~49 sekund bo będzie więcej tapet Wink

Od początku było wiadomo, że flashe będą do dupy.


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Bolt - 05-05-2011 06:30

mogli jeszcze ze 3-4 flashe dać. Ale trudno Sad


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - roadkill33 - 05-05-2011 08:38

Ja mam taka zwale z tego lockerz ze nic właśnie usuneli mi jedno konto z Lockerz miałem tam 50k ptz bo na regionalu zostałem oflagowany... Ale co tam jeszcze 3 konta mam Wink


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Czarny767 - 05-05-2011 09:30

No i dobrze .. na tych całych Flash Restockach było tyle nagród co na restockach BartuSia ,więc ...


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Riddler - 05-05-2011 09:36

Wstaje sobie rano człowiek i nawet nie przypuszcza, że po wejściu na forum zobaczy takiego pięknego newsa.
Mi to jak najbardziej odpowiada, jeśli LRC nie zawiedzie, to będzie spora szansa na zgarnięcie czegoś ciekawego.
Co do Flash Restocków - za dużo kampienia, za mało nagród. Cieszę się, że Lockerz nie ciągnęło tego do końca, tylko postanowili coś z tym zrobić.