Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kurtka moro + flaga Polski cywil - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Kurtka moro + flaga Polski cywil (/Temat-Kurtka-moro-flaga-Polski-cywil-36520)



Kurtka moro + flaga Polski cywil - adamsonm - 04-05-2011 14:54

Czy jako cywil mogę mieć na kurtce wojskowej (moro) ponaszywane flagi Polski tak jak mają to żołnierze? Coś słyszałem że jako cywil nie mogę mieć flag na stroju moro ale potrzebuje odpowiedzi kogoś ogarniętego.


RE: Kurtka moro + flaga Polski cywil - siampa - 04-05-2011 15:03

ludzie bawiacy sie w ASG czesto maja flagi na moro, wiec mysle ze jest to dozwolone Wink


RE: Kurtka moro + flaga Polski cywil - mafi0zo - 04-05-2011 17:20

Jest to dozwolone w Polsce. Nie wiem czy można tak na ulicę, ale ja używam do paintball'a i ASG (świetna zabawa).


RE: Kurtka moro + flaga Polski cywil - adamsonm - 04-05-2011 17:38

Paintball i ASG rządzą się innymi zasadami, mnie chodzi o ulice Big Grin ale dzięki za odpowiedzi + lecą


RE: Kurtka moro + flaga Polski cywil - mafi0zo - 04-05-2011 17:50

Ale w Paintball'a też moja ekipa gra w wojskowych Smile Mamy tak zwany ,,klub".


RE: Kurtka moro + flaga Polski cywil - rachman - 07-10-2016 02:34

Będąc w monie słyszałem że nie wolno jako cywil mieć emblematów takich jak flagi na moro. Moro możesz ale jak wpakujesz flagę to jakbyś się podszywał pod służbę daną czyli wojsko. Tak było kiedyś a czy się zmieniło? Spytaj na policji bo oni Cię zgarną i będziesz pruć jeśli nadal to obowiązuje. Pewności nie mam czy to było odnośnie całego moracza czy też w przypadku samej kurtki. Pamiętam ze chłopaki odpruwali flagi od kurtek kiedyś jak dostawali z monu mundury by nie mieć problemów.

edit: uuuu ale odkopałem...