Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
<<< Restock >>> - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: <<< Restock >>> (/Temat-Restock-36474)



<<< Restock >>> - Lukasek95 - 03-05-2011 17:45

[Obrazek: Beztytulu_hneqaxh.png]
Na Restocku wyskoczyło mi takie coś wpisywałem tam to czego się domyślałem o co chodzi ... Czy może mi ktoś wytłumaczyć na przyszłość co tam wpisać ?


RE: <<< Restock >>> - Avaso - 04-05-2011 11:42

Country: Poland
Phone: Telefon
First Name: Imię
Last Name: Nazwisko
Adress 1: Ulica i numer
Adress 2: Puste
City: Miasto
State: PL
Zip: Kod pocztowy
Answer Math Captcha: Na poprzedniej stronie masz obrazek z jakąś sumą. Wpisujesz tutaj wynik.


RE: <<< Restock >>> - pitfromhell - 04-05-2011 11:46

(03-05-2011 17:45)Lukasek95 napisał(a):  [Obrazek: Beztytulu_hneqaxh.png]
Na Restocku wyskoczyło mi takie coś wpisywałem tam to czego się domyślałem o co chodzi ... Czy może mi ktoś wytłumaczyć na przyszłość co tam wpisać ?

Polecam dział, Boty, Cheaty, Auto uzupełnienia Smile


RE: <<< Restock >>> - Lukasek95 - 04-05-2011 13:04

Dzięki za rady Smile uzupełniłem to podobnie tylko zamiast przy state wpisać PL to wpisałem miejscowość ... to czemuś zaszkodzi? Jak wypełniłem ten formularz to napisali mi coś tam, że wyślą maila... do teraz go nie dostałem.. Czy długo muszę na niego czekać i czy w ogóle go dostanę ? Proszę o pomoc "+" lecą xD a i jeszcze coś... Smile jak wypełniłem formularz i wzięli mi PTZ, a np. nie wygrałem to mi je zwrócą ? i czy dzisiaj będzie res ? Pozdrawiam i z góry dziękuję!


RE: <<< Restock >>> - Scoobyx - 04-05-2011 13:39

Email przychodzi tak około do 1-2 miesięcy. Teraz dają refundy więc to że wpisałeś w miejscu PL co innego nie zaszkodzi. A jeśli pobrało ci PTZ to znaczy, że wygrałeś nagrodę. Jak się skończyły nagrody to po prostu jej się nie da zamówić.