Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nagroda na PP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: Nagroda na PP (/Temat-Nagroda-na-PP-36472)

Strony: 1 2


Nagroda na PP - artekn - 03-05-2011 17:42

Siema!
Dziś na restocku regionalnym zamówiłem 10$. To moja pierwsza nagroda. I chciałbym się dowiedzieć parę rzeczy, na temat nagrody na PP:
1. Kiedy dostanę potwierdzenie?
2. Czy będę im musiał dawać im swój nick na PP i jeśli tak, to w jaki sposób?
Jak będę miał więcej pytań to dopiszę. Zależy mi na bardzo szybkiej odpowiedzi. Dla tego, kto odpowie oczywiście REPUT!
Pozdro i z góry dzięki ;D
Jerk


RE: Nagroda na PP - daniellysy - 03-05-2011 17:45

Potwierdzenia to zależy ale średnio się czeka 1-2 miesiące na potwierdzenie Big Grin
Zostaniesz zapytany na email czy zgadza się adres email ten co masz założone konto.


RE: Nagroda na PP - artekn - 03-05-2011 17:46

Czyli Lockerz wysyła kasę weryfikując email "lockerzowy" z "paypalowym"? Dobrze rozumiem?


RE: Nagroda na PP - Burned - 03-05-2011 17:48

Tak, na ten sam nie pytaja sie.


RE: Nagroda na PP - Dawidek - 03-05-2011 17:49

Dobrze rozumiesz.


RE: Nagroda na PP - kolix - 03-05-2011 17:52

A co to jest decalz pack na restocku i czy trzeba za to płacić ??


RE: Nagroda na PP - artekn - 03-05-2011 17:57

(03-05-2011 17:52)kolix napisał(a):  A co to jest decalz pack na restocku i czy trzeba za to płacić ??

Decalz Bundle to paczka Decalzów na dany przedmiot z Shopu na Lockerz.com, a Decal to jest coś takiego, że jak w Shopie ktoś kupi przedmiot, na który masz Decal, to dostajesz PTZ lub jak ktoś kliknie w obrazek przedmiotu z Shopu w Twoim profilu to też dostajesz PTZ.

Na restocku za nic nie płacisz.


RE: Nagroda na PP - kolix - 03-05-2011 18:05

A płace za użytkowanie albo za cos innego ??


RE: Nagroda na PP - artekn - 03-05-2011 18:11

Ale czego użytkowanie? Decali? Jeśli Ci chodzi o Decale to nie, nic nie płacisz.


RE: Nagroda na PP - kolix - 03-05-2011 18:21

Ja kiedys gdzies czytalem ze sie placi za "decale" tylko nie wiem za co czy za uzytkowanie czy za cos innego.