Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]z-list przy 10 znajomych ? o_O - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]z-list przy 10 znajomych ? o_O (/Temat-Zamkniety-z-list-przy-10-znajomych-o-O-3637)

Strony: 1 2


[Zamknięty]z-list przy 10 znajomych ? o_O - amEx - 21-03-2010 20:27

Witam, mam taki problem, że dodałem 10 osób do lockerz i na hallwayu dostałem taki komunikat:

Z-Listers: Congratulations on getting your status before March 19th! If you have not received your Z-List T-shirt yet, please update your settings with your full mailing address. It is our goal to send every person who obtained Z-List status by the cut-off date an exclusive tee. However, if you do not give us a valid mailing address by Wednesday March 31st, we will not be able to send you your Z-List T-shirt. Thank you!

Wobec tego mam pytanie: Czy wy też widzicie ten komunikat czy lockerz napisało to do mnie Rolleyes

Pozdro Smile


RE: z-list przy 10 znajomych ? o_O - for-ever - 21-03-2010 20:34

A przetłumaczyłeś sobie?


RE: z-list przy 10 znajomych ? o_O - amEx - 21-03-2010 20:38

Znam mniej więcej angielski, i wywnioskowałem, że to chodzi o mnie. No dobra czyli domyślam się że chodzi to o wszystkich z-listerów z całego świata a nie tylko do mojej osoby. Ty też dostałeś ten komunikat ?


RE: z-list przy 10 znajomych ? o_O - szulakaluble - 21-03-2010 20:40

Ja dostalem inny komunikat ze robia dla mnie jedynego restoc w nastepna niedziele i obowiazuja stare ceny:>


RE: z-list przy 10 znajomych ? o_O - Bolt - 21-03-2010 20:42

Chodzi o to, że gratulują tym co zdobyli z-list przed 19 marca, bo oni dostaną jeszcze koszulki a ci co zdobędą po 19 marca z-list (czyli już) dostaną inny upominek Smile Poza tym wiadomości z hallway'a dochodzą do wszystkich..


RE: z-list przy 10 znajomych ? o_O - amEx - 21-03-2010 20:42

Może lockerz się po prostu pomyliło tak jak obwiniając wiele osób o fake konta gdy te ich nie mają. Dobra, dzięki, do zamknięcia.


RE: z-list przy 10 znajomych ? o_O - Bolt - 21-03-2010 20:43

amEx przeczytaj co napisałem wyżej Smile


RE: z-list przy 10 znajomych ? o_O - amEx - 21-03-2010 20:44

Podczas pisania mojego posta jeszcze nie było tego co napisałeś Wink


RE: z-list przy 10 znajomych ? o_O - ledo - 21-03-2010 21:10

hahaahaah, leże ze śmiechu


RE: z-list przy 10 znajomych ? o_O - amEx - 21-03-2010 21:19

nabijasz się, a gdy sam założyłeś konto to na samym początku nic nie rozumiałeś.