Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysyłka z PE - lotnicza czy wodna? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: Wysyłka z PE - lotnicza czy wodna? (/Temat-Wysylka-z-PE-lotnicza-czy-wodna-36360)



Wysyłka z PE - lotnicza czy wodna? - Pablo - 01-05-2011 21:29

Witam,
Właśnie dzisiaj dostałem email od PE, że paczka dotarła do mojego konta (o dziwo od lockerz nic nie dostałem).

Paczkę, którą zamówiłem to Xperia x10.
Waga: 1.5 lbs (niby 0.68 kilograma)
Wymiary paczki: 9 x 7 x 10 w calach

Teraz mam do wypełnienia formularz:
[Obrazek: 24brmeq.jpg]

Jak poprawnie wypełnić ten formularz? Proszę o rady osób, które mają za sobą udaną dostawę paczki z PE.

P.S. Lepsza jest opcja paczki samolotem czy promem?
P.S.2 Ile może mnie kosztować cały koszt dostawy (ile przyszykować kasy kurierowi).
P.S.3 Jak długo mogę czekać na paczkę?

Z góry dzięki za odpowiedzi,
Pablo


RE: Wysyłka z PE - lotnicza czy wodna? - magic - 01-05-2011 21:44

Tam gdzie masz rodzaj paczki do POLSKI, musisz podjąć decyzję czy wpisać drogą lotniczą czy też morską, następnie wpisać wartość celną dla urzędu celnego (tego dokładnie tobie nie powiem jaką wartość należy wprowadzić aby wszystko przebiegło dobrze).
Po zaakceptowaniu ukażą się tobie pola do uzupełnienia tj masz wpisać swój adres domowy w POLSCE oraz nr telefonu.
Z informacji jakich otrzymałam od P. Piotra z PE :
- drogą lotniczą przesyłka idzie przez ok. 10-12 dni
- drogą morską ok. od 5-6 tygodni.
Możesz sprawdzić wartość przesyłki na stronie:http://www.plusexpress.pl/index.php wpisując dane, które otrzymałeś na skrzynkę w calach.
Po wykonaniu zlecenia czyli zaadresowaniu paczki wyślij informację na skrzynkę do P. Piotra do Plusexpress i czekaj na informacje dotyczące wpłaty.
Przesyłka zostanie wysłana po wpłacie na konto w Polsce lub na pp
Smile pozdrawiam


RE: Wysyłka z PE - lotnicza czy wodna? - Pablo - 01-05-2011 22:32

Dzięki za odpowiedź. Wziąłem paczkę lotniczą. Czekam na info od P. Piotra Wink

Reput dany.


RE: Wysyłka z PE - lotnicza czy wodna? - ksomix - 02-05-2011 08:31

Cena wysylki Xperi x10 do polski to 14.50$ +5$(jezeli przez adres alternatywny) ;]

@down, lotnicza


RE: Wysyłka z PE - lotnicza czy wodna? - Coristo - 02-05-2011 08:42

(02-05-2011 08:31)ksomix napisał(a):  Cena wysylki Xperi x10 do polski to 14.50$ +5$(jezeli przez adres alternatywny) ;]



to jest cena lotnicza czy morską?