Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PSN wróci w tym tygodniu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: PSN wróci w tym tygodniu! (/Temat-PSN-wroci-w-tym-tygodniu-36325)



PSN wróci w tym tygodniu! - mikolaj90 - 01-05-2011 14:07

[Obrazek: psnblad.jpg]

Długo czekaliśmy na oficjalne informacje, które dokładnie podałyby datę powrotu usługi sieciowej Sony. Na dzisiejszej konferencji prasowej Kazuo Hirai podał mnóstwo ważnych szczegółów.
Najważniejszą informacją, że od jutra w tym tygodniu zaczną wracać usługi PSN. Na pierwszy ogień pójdą:
Dostęp online do gier wymagających weryfikacji na serwerach Sony
Dostęp do usługi Qriocity dla aktualnych subskrybentów
Dostęp do zarządzania kontem i resetem hasła
Dostęp do niewygasłych wypożyczonych filmów na PS3/PSP i MediaGo
PlayStation®Home
Lista przyjaciół
Funkcjonalność Chatu
Dostęp do PSN przywracany będzie regionami, więc można się spodziewać, że pierwsza dostęp odzyska Japonia. Oprócz tego - jak już wcześniej wspomniano, dostępny będzie update systemu, po którym zostaniemy zmuszeni do zmiany hasła do naszego konta PSN. Zmiana hasła możliwa będzie tylko na tej konsoli, na której zostało aktywowane konto. Ewentualnie, hasło będzie można zresetować używając emaila przypisanego do danego loginu w PLAYSTATION NETWORK.
Sony ponadto oferuje pomoc w celu zabezpieczenia personalnych informacji znajdujących się w ich usługach. W życie wejdzie także program rekompensaty, w którym każdy użytkownik PSN otrzyma miesiąc PS Plus za darmo, istniejący użytkownicy dostaną kolejny miesiąc gratis. Kaz obiecał również, że każdy region otrzyma darmowe gry do ściągnięcia, nie ustalono jeszcze jakie będą to gry.
W ciągu tego miesiąca Sony będzie kontynuować zabezpieczanie wszystkich swoich usług, tak by zaistniała sytuacja się nie powtórzyła.

Źródło: Ps3site.pl


RE: PSN wróci w tym tygodniu! - Bolt - 01-05-2011 14:16

Brawa dla sony Wink Wiedziałem że będzie jakaś rekompensata, przewidywałem że ps plus ale myślałem że się będą sępić i dadzą góra tydzień. Czekamy na psn i ogień w multi


RE: PSN wróci w tym tygodniu! - Morfit - 01-05-2011 15:17

Jakby dali do ściągnięcia Mortal Kombat... ^^


RE: PSN wróci w tym tygodniu! - Ziomq17 - 01-05-2011 16:51

W końcu dobre info + dla Ciebie mikolaj.Pogram sobie w końcu w Black Opsa Multi :]


RE: PSN wróci w tym tygodniu! - Damian676 - 01-05-2011 17:34

Bravo Sony Wink Ciekawe jakie gry ;p


RE: PSN wróci w tym tygodniu! - mikolaj90 - 01-05-2011 17:42

Przepraszam za błąd, ale w zdaniu ,,Najważniejszą informacją, że od jutra w tym tygodniu zaczną wracać usługi PSN", wyrazy ,,od jutra" były przekreślone na ps3site, czyli jutro chyba nie wrócą jeszcze wymienione funkcje.


RE: PSN wróci w tym tygodniu! - Paviano - 02-05-2011 09:46

Nie wrócą od jutra, ale kiedyś w tym tygodniu.


PS. Zamiast kopiować tekst mogłeś dać po prostu link do PS3Site.


RE: PSN wróci w tym tygodniu! - mikolaj90 - 02-05-2011 10:38

(02-05-2011 09:46)Paviano napisał(a):  Nie wrócą od jutra, ale kiedyś w tym tygodniu.

Napisałem przecież wyżej, że zrobiłem błąd; wyjaśniłem.


RE: PSN wróci w tym tygodniu! - Paviano - 03-05-2011 11:46

Już widzę jak będzie online w tym tygodniu... Pewnie jeszcze raz tyle będziemy czekać.