Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zamowienie na shop + wysyłka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: zamowienie na shop + wysyłka (/Temat-zamowienie-na-shop-wysylka-36306)



zamowienie na shop + wysyłka - Rataj - 01-05-2011 00:38

Chce coś zamówić w shopie ale nie wiem jak to jest z opłatami , cłem i VAT. Mam znajomego w USA i nie wiem czy lepiej zamówić na niego by wysłał do mnie czy bezpośrednio do siebie, by nie nadziać się na niepotrzebne koszty?


RE: zamowienie na shop + wysyłka - dawajrowa - 01-05-2011 01:29

jak chcesz wysłac do Polski jak sklepu nie ma dla Polski... ?


RE: zamowienie na shop + wysyłka - tomsonFCB - 01-05-2011 08:13

Do siebie do PL nie wyślesz bo nie ma shopu dla Polski. Pozostaje ci wysłać albo do znajomych/rodziny w USA albo do jakieś firmy kurierskiej.


RE: zamowienie na shop + wysyłka - Rataj - 03-05-2011 16:30

A jakie są np. te firmy kurierskie które wykonują te przesyłki i czy wtedy nalicza cło+vat?. Na jakiej zasadzie naliczają to i czy zawsze doliczaj cło i vat??
A jak podał bym adres znajomego w USA i on wysłał by do mnie to wtedy naliczą?