Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forumowa Filmowa Galeria + MiniKonkurs na Najlepszy Unbox ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Forumowa Filmowa Galeria + MiniKonkurs na Najlepszy Unbox ! (/Temat-Forumowa-Filmowa-Galeria-MiniKonkurs-na-Najlepszy-Unbox-36290)



Forumowa Filmowa Galeria + MiniKonkurs na Najlepszy Unbox ! - Admin - 30-04-2011 20:30

Witajcie serdecznie,


[Obrazek: film.png]


Dziś ukończyłem modyfikacje skryptu prezentującego Galerie Filmową Naszych użytkowników ! Teraz każdy z Nas będzie mogł wrzucić swój unboxing na Zarabiam.com ! Każdy film będzie osobno weryfikowany przez administracje (dopiero po zatwierdzeniu będzie widoczny) - miło widziane pozdrowienia od Was podczas unboxingów Wink Niektóre filmy mogą nie zostać zaakceptowane. System jest bardzo prosty wystarczy wybrać kategorie, wkleić link do youtuba oraz wpisać tytuł filmu Smile Wierze że nowa funkcjonalność przypadnie Wam do gustu !


Korzystając z okazji ogranizuje minikonkurs

Autorzy 3 Filmów, które otrzymają największą ilość głosów (ranking od 1 do 10) otrzymają Nagrode w postaci FG.

1. Miejsce 30 FG
2. Miejsce 20 FG
3. Miejsce 10 FG


Konkurs trwa do 7 Maja Smile

Serdecznie pozdrawiam
Admin


RE: Forumowa Filmowa Galeria + MiniKonkurs na Najlepszy Unbox ! - pitfromhell - 30-04-2011 22:28

Nice Smile


RE: Forumowa Filmowa Galeria + MiniKonkurs na Najlepszy Unbox ! - damianus627 - 30-04-2011 22:34

Jak coś dostane napewno nagram i dodam


RE: Forumowa Filmowa Galeria + MiniKonkurs na Najlepszy Unbox ! - DJAd1 - 01-05-2011 11:46

Niezła okazja do zdobycia FG Smile


RE: Forumowa Filmowa Galeria + MiniKonkurs na Najlepszy Unbox ! - Lookso - 02-05-2011 10:50

Jednak mój stary pomysł został przyjęty!
To ja pierwszy dałem pomysł na forumową galerię filmów, ale wtedy wam się pomysł nie podobał...
a jednak teraz doczekaliśmy się tego co proponowałem Huh


RE: Forumowa Filmowa Galeria + MiniKonkurs na Najlepszy Unbox ! - Killer - 02-05-2011 10:55

@up

jakbys napisal skrypt to pewnie byłby przyjęty cfaniaku Tongue


RE: Forumowa Filmowa Galeria + MiniKonkurs na Najlepszy Unbox ! - Lookso - 02-05-2011 11:04

Hehe... no tak...
wtedy jeszcze nie umiałem ale miałem pomysł...
dopiero teraz powoli zaczynam ogarniać takie rzeczy,
lecz przyznam że fajna ta nowa galeria filmów Wink


RE: Forumowa Filmowa Galeria + MiniKonkurs na Najlepszy Unbox ! - Killer - 06-05-2011 09:56

dziś ostatni dzień konkursu Tongue


RE: Forumowa Filmowa Galeria + MiniKonkurs na Najlepszy Unbox ! - Admin - 07-05-2011 08:47

Konkurs wazny do konca dnia


RE: Forumowa Filmowa Galeria + MiniKonkurs na Najlepszy Unbox ! - Admin - 08-05-2011 10:38

Najwyżej oceniany filmow - (W środku)


· 1: Dysk A-data 320gb Zen Creative 8gb X-fi (9.5 Punktow) rafalek9
· 2: Mega Paka Dh (8.6 Punktow) DonHoracy
· 3: ipod Shuffle 2gb - Green & ipod Lockerz Skin Unbox (5.5 Punktow) BartuS

Gratuluje zwyciezcom