Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Telewizor - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Telewizor (/Temat-Telewizor-36255)



Telewizor - mikolaj90 - 30-04-2011 12:45

Jaki polecacie telewizor 3D ? Ma być to prawdziwe 3D LED FULL HD. Dużo ostatnio oglądam, czytam o telewizorach i LG wprowadza jakieś modele 3D Cinema. Czytałem również, że efekt 3D najlepiej widać na plazmie. Plazma jednak zżera b.dużo prądu... Piszcie i wypowiadajcie się. Dawajcie każdy model TV, wielkość od 46" do 55"

Pozdro i jbc pisałem na forum elektronicznym ale temat zamarł...


RE: Telewizor - damianus627 - 30-04-2011 12:55

Ja ci polecam Samsungi albo Sony.
Oglądałem ostatnio w Media Markt super telewizory i ponoć dobre są też do PS3 albo XBOX360


RE: Telewizor - dawajrowa - 30-04-2011 12:59

3D to porażka kino tak , TV nie
A jeśli juz na prawde chcesz to lepiej poczekać aż stanieją bo teraz to jest nie opłacalne...


RE: Telewizor - mikolaj90 - 30-04-2011 13:07

Ja właśnie słyszałem, że 3D jest super tylko, że trzeba znaleźć odpowiedni telewizor. Czytałem na jednym forum i gościu pisał, że ma 3D 55" i jak ogląda mecz to jak by był na stadionie, filmy i seriale również mają b.dobre 3D. W 3D najważniejsze jest podobno odświeżanie obrazu, plazmy mają po 800HZ i efekt 3D jest ,,podobno" powalający.


RE: Telewizor - adik0070 - 30-04-2011 15:29

Ja na Twoim miejscu poczekałbym jeszcze jakieś pół roku na dopracowanie tej technologii, mnie też czeka taki zakup.