Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anulacja XBOX'a [SHOP] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: Anulacja XBOX'a [SHOP] (/Temat-Anulacja-XBOX-a-SHOP-36193)



Anulacja XBOX'a [SHOP] - pitfromhell - 29-04-2011 05:56

Witajcie!
Spotkała mnie bardzo niemiła sytuacja. Wczoraj zamówiłem XBOX'a już prawie za darmo, zapłaciłem trochę $. Dzisiaj rano patrze że jest anulacja, najpierw sprawdziłem PayPal'a kasa była zwrócona, wchodzę na konto Lockerz a tam, ku mojemu zdziwieniu PTZy też.

Następnie wszedłem ponownie na E-mail o anulacji i było napisane tak:
Cytat:We wanted to let you know that the following item from your order has been cancelled due to issues with your method of payment.

Oznacz to mniej więcej że były jakieś problemy z moją płatnością, miał tak już ktoś kiedyś?

Oczywiście, dzisiaj znowu zamówiłem Smile


RE: Anulacja XBOX'a [SHOP] - nikaraqula26 - 29-04-2011 06:22

dane na PP masz inne niż na lockerz


RE: Anulacja XBOX'a [SHOP] - pitfromhell - 29-04-2011 06:38

Ale chodzi o Dane do wysyłki Czy imię i nazwisko?

Bo przecież w "Adres zamieszkania" jest napisany mój główny adres i adres alternatywny, więc nie wiem gdzie tutaj jest błąd.


RE: Anulacja XBOX'a [SHOP] - Lubelak - 29-04-2011 10:00

Mam to samo nie wysyłane Na PE
pewnie nie chce im sie wysyłać Big Grin


RE: Anulacja XBOX'a [SHOP] - pitfromhell - 29-04-2011 12:35

Zamówiłeś ponownie?Big Grin


RE: Anulacja XBOX'a [SHOP] - cinexik - 01-05-2011 18:24

ja miałem to samo, zamawiałem 4 razy aparaty różne i ciągle anulacja Big Grin
brałem na adres PE ale taki sam powód mi dawali - metoda płatności coś tam.. Tongue