Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Pytanie dotyczące zakupu Ps3 z SHOPu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Zamknięty]Pytanie dotyczące zakupu Ps3 z SHOPu (/Temat-Zamkniety-Pytanie-dotyczace-zakupu-Ps3-z-SHOPu-36124)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Pytanie dotyczące zakupu Ps3 z SHOPu - progonzo - 27-04-2011 20:54

Witam ,

Zbieram 370 tys PTZ na Ps3 z SHOPu ( bo tyle jest warte PTZ aby nic nie dopłacać ) tutaj link do Ps3: http://shop.lockerz.com/entertainment/ps3/playstation-3-160-gb.html

Mam aktualnie 20 tys PTZ , dziś założyłem konto.

I mam takie pytania ,

1. Gdy uzbieram tyle PTZ i zamówie to Ps3 to co dalej będzie ?

2. Wyślą mi to do Polski na podany adres przy rejestracji ? I gdy zapuka do mnie kurier to będę musiał zapłacić cło / vat za PS3 ? Ile będzie wynosił ten podatek ?

3. Czy coś się płaci za przesyłkę ? Jak tak to ile i gdzie

4. Czy na tym Ps będą działać gry Pal ? ( jak zakupię z allegro Big Grin )

Z góry dzięki za wszystko ;p


RE: Pytanie dotyczące zakupu Ps3 z SHOPu - Scoobyx - 27-04-2011 21:04

1. To dalej będziesz musiał czekać na potwierdzenie od lockerz.
2.Nie wysyłają już nagród poza granice ameryki, tylko dostaniesz refunda. Jeśli chces, żeby ci przysłali do domu to musisz skorzystać z odpowiednich firm takich jak np. Polamer, Plus express itp.
3.Jeśli przez firmę, to zależy od wagi i ciężaru.
4. Będą działać gry. (tego nie jestem pewien).


RE: Pytanie dotyczące zakupu Ps3 z SHOPu - Avaso - 27-04-2011 21:06

@up
Co do pkt 2. z SHOPU wysyłają, nie wprowadzaj w błąd.

@topic
1. Gdy uzbieram tyle PTZ i zamówie to Ps3 to co dalej będzie ?
Czekasz na potwierdzenie -> Otrzymasz ;d
2. Wyślą mi to do Polski na podany adres przy rejestracji ? I gdy zapuka do mnie kurier to będę musiał zapłacić cło / vat za PS3 ? Ile będzie wynosił ten podatek ?
Do Polski nie wyślą, ponieważ nie ma możliwości wysyłania przedmiotów z Shopu do Polski. Możesz wysłać do rodziny w USA (firmy kurierskiej) lub innych krajów, które mają możliwość, aby wysłać do nich paczkę.
3. Czy coś się płaci za przesyłkę ? Jak tak to ile i gdzie
PKT 2.
Nie płaci się, chyba, że ślesz do firmy, wtedy zależy od wymiarów i wagi.

4. Czy na tym Ps będą działać gry Pal ? ( jak zakupię z allegro )
Tak.


RE: Pytanie dotyczące zakupu Ps3 z SHOPu - progonzo - 27-04-2011 21:12

Rodziny w USA nie mam ;/

Proszę powiedzieć po kolei , jak zrobić z tym kurierem aby przysłał paczkę do polski


RE: Pytanie dotyczące zakupu Ps3 z SHOPu - Scoobyx - 27-04-2011 21:13

TO chyba pisze, że do polski nie wysyłają, więc nie wiem w czym problem.


RE: Pytanie dotyczące zakupu Ps3 z SHOPu - paskur - 27-04-2011 21:17

leipej najpierw uzbieraj ptz i bedziesz myslal czym zamowisz i co na dany moment bedzie aktualne


RE: Pytanie dotyczące zakupu Ps3 z SHOPu - progonzo - 27-04-2011 21:21

(27-04-2011 21:13)Scoobyx napisał(a):  TO chyba pisze, że do polski nie wysyłają, więc nie wiem w czym problem.

Ale chyba kurier Jedzie do USA ( gdzie jest firma lockerz.com ) i odbiera nagrode i przywozi do polski ,

chyba tak to działa


RE: Pytanie dotyczące zakupu Ps3 z SHOPu - elo13 - 27-04-2011 21:34

wysylasz na adres firmy kurierskiej Undecided


RE: Pytanie dotyczące zakupu Ps3 z SHOPu - progonzo - 28-04-2011 07:18

Już większość wiem Big Grin teraz jaki kurier polecacie ? Polamer, Plus express czy jakiś inny ?


RE: Pytanie dotyczące zakupu Ps3 z SHOPu - Tech - 28-04-2011 14:01

Uzbieraj najpierw PTZ a potem się pytaj o takie szczegóły. Nawet w kilka dni sytuacja z firmami/paczkami może się bardzo zmienić.