Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RIscRIpt ^ Support - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Inne (/Forum-Inne-151)
+------ Wątek: RIscRIpt ^ Support (/Temat-RIscRIpt-Support-36087)



RIscRIpt ^ Support - Dominator - 27-04-2011 14:12

Cytat:Witam Support
Niedawno kupiłem od was program PlayBooster, mam problem który polega na tym że włączam program i pokazuje mi się okienko logowania, wciskam przycisk SIGN IN i nic, progressbar się ładuje w nieskończoność ...
Program wcześniej działał normalnie.
Mam Windows 7 64-bit, Framework zainstalowany + Flash.
Mój rID:
Mój Computer-Name:
Pomóżcie mi jakoś.



RE: RIscRIpt ^ Support - rajmek126p - 27-04-2011 14:23

to nie wina playboostera. odinstaluj net frameworka. przeczyśc ccleanerem rejestr zainstaluj ponownie net frameworka. i powinno działać


RE: RIscRIpt ^ Support - Dominator - 27-04-2011 14:32

nic nie pomogło


RE: RIscRIpt ^ Support - Yanke$ - 27-04-2011 15:23

Hello, RIscRIpt support!

Recently I bought your program called "PlayBooster". Now I have a problem - when I launch the PlayBooster and click SIGN IN nothing happens. The progressbar is loading and loading and loading.. The program have worked for me properly sometime ago but it has broken.

I have: Windows 7 64-bit, Framework is already installed (Flash too). Help me somehow, please!

My rID:
My computer name: