Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
list w sprawie proxy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: list w sprawie proxy (/Temat-list-w-sprawie-proxy-3607)



list w sprawie proxy - molo13 - 21-03-2010 10:21

witam
chciałbym napisac list do lockerz bo uzywalem proxy a nie chce zeby mi anulowali nagrode jak cos.Napisał by mi ktos jakies zdanie typu ze gram czysto zawsze tylko raz uzylem proxy i bardzo tego zaluje i cos w tym. dam reputy za pomoc;]


RE: list w sprawie proxy - arczyyy - 21-03-2010 10:55

nom ja tak samo :] prosze o takie zdanie ;] ii w tedy nie cofną mi nagrody ? ani ptz ?


RE: list w sprawie proxy - molo13 - 21-03-2010 10:55

raczej


RE: list w sprawie proxy - Magnus - 21-03-2010 11:02

Nie wiadomo ,,,, Trudno powiedzieć ...


RE: list w sprawie proxy - pawliszon - 21-03-2010 11:30

Postaw się na ich miejscu: robisz konkurs na zajebistą skalę (światową), ustalasz reguły i starasz się grać fair (lockerz odjęło USA punkty za filmy, których my nie możemy oglądać) a tu ktoś ogląda je przez proxy... Na pewno lockerz wyciągnie jakieś wnioski bo niektóre z tych filmów był zastrzeżone jedynie dla obywateli USA co znaczy, że nie masz prawa ich oglądać i zgarniać za nie punkty, i potem wymienić je na nagrody. Proste. Pewnie sankcje będą takie jak przy fake kontach, ban jeśli się nie przyznasz a nagrodę wybierzesz albo cięcie PTZ o 50%.

Lockerz z tego co pamiętam wrzuciło na hallway taką wiadomość odnośnie filmów, których nie możemy oglądać - nie bez przyczyny z resztą.


RE: list w sprawie proxy - arczyyy - 21-03-2010 11:52

moze jakis tlumacz napisac takie zdanie ? ze uzylem proxy tylko raz bo bylem zdenerwowany ze filmiki raptem przestaly dzialac ze gram czysto nie mam fake kont i ze mam nadzieje ze nie ucierpie na tym


RE: list w sprawie proxy - Aja - 21-03-2010 12:07

(21-03-2010 11:52)arczyyy napisał(a):  moze jakis tlumacz napisac takie zdanie ? ze uzylem proxy tylko raz bo bylem zdenerwowany ze filmiki raptem przestaly dzialac ze gram czysto nie mam fake kont i ze mam nadzieje ze nie ucierpie na tym

Hi
I have quetstion about proxy, I have used them only 1 time when videos in play stoped working i didnt know what to do and I found that it may help. Im all the time playing fair and i hope that you are not going to punish me because of proxy usage.