Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Telefon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Telefon (/Temat-Telefon-36042)

Strony: 1 2 3


Telefon - mikolaj90 - 26-04-2011 19:18

Witam

Dostałem ofertę z ery i mogę wybrać sobie telefon za 1 zł. Proszę Was o pomoc, który polecacie: http://apps.era.pl/productApp-web/user/jsp/products.jsp

Chodzi tylko o telefony za 1 zł.

Wymagania jakie musi spełniać to:
- Smartphone
- WIFI
- Aparat około 5 megapixeli
- Android
- Wolałbym dotykowy
- Qwerty
- Pełen dostęp do stron internetowych, oglądanie filmów na yt

Nie znam się dlatego proszę o pomoc, doradzenie bo są tutaj od tego spece.

I jeżeli wezmę taki telefon na kartę za 1 zł to będę mógł przełożyć kartę na inną sieć czy jak to jest ?

Nagradzam plusami + Smile

Pozdro


RE: Telefon - Miu - 28-04-2011 15:28

Z tego co pokazałes tutaj to zastanawiałbym się chyba między Motorola Defy a HTC Wildfire.

Co do przekładania karty to chyba nie będziesz mógł,bo telefony prawdopodobnie będą miały simlocka.


RE: Telefon - Coristo - 28-04-2011 15:46

HTC Desire HD Posiadam i polecam


RE: Telefon - michal2612 - 28-04-2011 15:46

http://apps.era.pl/productApp-web/user/jsp/product_details.jsp?productId=3115&market=P&type=all

Do oglądania filmów na YT idealny


RE: Telefon - mikolaj90 - 28-04-2011 16:29

Właśnie ta xperia x10 mini pro jest bardzo dobra i spełnia wszystkie mojego wymagania. Tylko, że ekran trochę mały ale jak Wy uważacie ?

Co do przełożenia karty chodzi oto, gdyż dzwoniła babka i mówiła, że telefon mogę wziąć za 1zł ale doładowując co miesiąc kartę. Wtedy istnieje możliwość przełożenia karty ?


RE: Telefon - DDK - 28-04-2011 16:38

(28-04-2011 15:28)Miu napisał(a):  Z tego co pokazałes tutaj to zastanawiałbym się chyba między Motorola Defy a HTC Wildfire.

Co do przekładania karty to chyba nie będziesz mógł,bo telefony prawdopodobnie będą miały simlocka.

Teraz nie nakłada się Simlocków Wink


RE: Telefon - Miu - 28-04-2011 17:25

(28-04-2011 16:38)DDK napisał(a):  
(28-04-2011 15:28)Miu napisał(a):  Z tego co pokazałes tutaj to zastanawiałbym się chyba między Motorola Defy a HTC Wildfire.

Co do przekładania karty to chyba nie będziesz mógł,bo telefony prawdopodobnie będą miały simlocka.

Teraz nie nakłada się Simlocków Wink

Oj nie wiem,czy nie zdarza się niektórym sieciom Smile

Co do X10 mini pro,to moim zdaniem jest ona za mała...Na pewno nie nadaje sie od oglądania filmów ;p


RE: Telefon - Derek - 28-04-2011 17:36

Jedno ci powiem te telefony za 1zł i tak musisz zpłacić. Bo np. minuta na karte kosztuje 0,27zł a w mixie jest to ok.0,47zł. Jeżeli się to policzy to po przeliczeniu zapłacisz za ten tel więcej niż jest on wart. Jest to trochę jak kupowanie telefonu na raty Tongue.


RE: Telefon - adik0070 - 28-04-2011 18:52

Plus i Eraz nie zakładają, nie wiem jak Orange.


RE: Telefon - Grabowkers - 28-04-2011 18:58

Orange nadal nakłada simlocki Undecided