Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]UŻYWAŁEŚ PROXY ?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]UŻYWAŁEŚ PROXY ?? (/Temat-Zamkniety-UZYWALES-PROXY-3604)

Strony: 1 2 3


RE: UŻYWAŁEŚ PROXY ?? - Aja - 21-03-2010 12:13

(21-03-2010 10:01)MAIKEL1946 napisał(a):  używałem na początku wtedy gdy Proxy było dozwolone

A kiedy bylo dozwolone a od kiedy nie jest?

Ja uzyłem tylko raz zeby obejzec kroliki i nawet do glowy by mi nie przyszlo ze beda w zwiazku z tym jakies problemy (myslalem ze to bug lockerz a nie specjalne dzialanie)


RE: UŻYWAŁEŚ PROXY ?? - Adik1818 - 21-03-2010 12:19

ja oglądałem za pomocą proxy te króliki i tą dziwną bajkę o kosmosie ale teraz może poczekam, bo troche boje się o bana a mam już ponad 900ptz


RE: UŻYWAŁEŚ PROXY ?? - SilverNight - 21-03-2010 12:30

Ja używałem program FreeVPN wczoraj obejrzałem nim 5 filmików tylko i niee wiem czy nadal używać ten program ...

Ale jeżeli hamburgery mogą oglądać a my nie filmików normalnie to znaczy że ta walka o Restock jest ustawiona !!! Bo oni zbierają punkty , a my co .... czekamy , aż oni wygrają se nabiją punktów ?? to moim zdaniem lepiej używać tego programu !! jezeli chcemy wygrac jezeli by się pluło lockerz to wprost pisac !!! Że my od dłuzszego czasu nie mozemy ogladac filmów a oni moga wiec używamy programu bo nie mamy jak zbierac punktów jedym słowem w hu.. leci lockerz Tak sądzę .... Pozdro !


RE: UŻYWAŁEŚ PROXY ?? - pawliszon - 21-03-2010 12:31

Ja nie używałem proxy i udało mi się obejrzeć tą sagę o kosmosie zaraz, jak tylko ją dodali Smile potem już się nie dało.
(21-03-2010 12:30)SilverNight napisał(a):  Ja używałem program FreeVPN wczoraj obejrzałem nim 5 filmików tylko i niee wiem czy nadal używać ten program ...

Ale jeżeli hamburgery mogą oglądać a my nie filmików normalnie to znaczy że ta walka o Restock jest ustawiona !!! Bo oni zbierają punkty , a my co .... czekamy , aż oni wygrają se nabiją punktów ?? to moim zdaniem lepiej używać tego programu !! jezeli chcemy wygrac jezeli by się pluło lockerz to wprost pisac !!! Że my od dłuzszego czasu nie mozemy ogladac filmów a oni moga wiec używamy programu bo nie mamy jak zbierac punktów jedym słowem w hu.. leci lockerz Tak sądzę .... Pozdro !

Nie leci w chu** bo napisali, że za te filmy punkty zostaną odjęte od drużyny USA. Tego programu lepiej nie używać, uwierz mi...


RE: UŻYWAŁEŚ PROXY ?? - Aja - 21-03-2010 12:56

Cytat:Nie leci w chu** bo napisali, że za te filmy punkty zostaną odjęte od drużyny USA. Tego programu lepiej nie używać, uwierz mi...

Za filmy z krolikami a nie za te nowo dodne ktorych tez jest dosc sporo...


RE: UŻYWAŁEŚ PROXY ?? - pawliszon - 21-03-2010 13:05

Tak ale oni o tym wiedzą, że my ich nie możemy obejrzeć i zapewne też wezmą to pod uwagę. Jedynym minusem tego jest to, że nawet jak wygramy ten restock to będziemy mieli mniej punktów na nagrody... W sensie będzie ich mniej o te filmiki których obejrzeć nie mogliśmy.

Do rywalizacji o restock lockerz weźmie pod uwagę, że ich nie obejrzeliśmy bo nie mogliśmy.


RE: UŻYWAŁEŚ PROXY ?? - Aja - 21-03-2010 13:31

(21-03-2010 13:05)pawliszon napisał(a):  Tak ale oni o tym wiedzą, że my ich nie możemy obejrzeć i zapewne też wezmą to pod uwagę. Jedynym minusem tego jest to, że nawet jak wygramy ten restock to będziemy mieli mniej punktów na nagrody... W sensie będzie ich mniej o te filmiki których obejrzeć nie mogliśmy.

Do rywalizacji o restock lockerz weźmie pod uwagę, że ich nie obejrzeliśmy bo nie mogliśmy.

Czy ty nie czytasz forum? Osobiscie napisalem im maila ze mi te filmiki nie dzialaja i mi kazali wyczyscic cache albo uzyc innej przegladarki... poza tym niektorym te filmiki niewiem jakim cudem dzialaja wiec na 100% nie dodadza ptz do puli jak ich nie obejzymy


RE: UŻYWAŁEŚ PROXY ?? - pawliszon - 21-03-2010 13:47

Tak czytałem tego "automata" od lockerz i co ? Ogólna porada w razie nie działających filmików. Mi chodzi o to, że oni wiedzą, że my ich obejrzeć nie możemy i to mogą być też jakieś techniczne problemy u nich. To zapewne też zostanie wzięte pod uwagę przy końcowym wyniku.


RE: UŻYWAŁEŚ PROXY ?? - Songoku - 21-03-2010 14:28

Ja obejrzałem około 12 filmików.
Więcej nie oglądam bo nie chcę dostać bana.


RE: UŻYWAŁEŚ PROXY ?? - TeDeX - 21-03-2010 14:51

Ja używałem..