Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zapunktowani] Big paka od Cocacoli - 5 nagród! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wygrane Nagrody (/Forum-Wygrane-Nagrody-150)
+--- Wątek: [Zapunktowani] Big paka od Cocacoli - 5 nagród! (/Temat-Zapunktowani-Big-paka-od-Cocacoli-5-nagrod-36003)



[Zapunktowani] Big paka od Cocacoli - 5 nagród! - Yanke$ - 26-04-2011 09:48

Witam!

Ostatnio grałem trochę w serwisie CocaColi - Zapunktowani. Wink Za wpisywanie kodów spod nakrętek można wygrać jakieś gadżety Coca-Coli. Smile
Mi, jak dotąd, udało się wygrać 5 przedmiotów, których zdjęcia oraz krótkie komentarze przedstawiam poniżej.

Zapraszam także do zapoznania się z podobnym wątkiem Techa - mojego guru jeżeli chodzi o Cocacolę. Moje 5 nagród przy jego prawie dwudziestu chowają się do szafy. Smile Link do jego wątku z nagrodami TUTAJ.

1. Woda perfumowana Avonu - Romantic Voyage:
Komentarz: Woda przyszła w bardzo ładnym i dużym pudełku. Otrzymałem także firmowe opakowanie (torebkę), a także zestaw aktualnych ofert (katalogi).
[Obrazek: dsc09528j.jpg]
2. Rozgałęziacz USB:
Komentarz: Fajne urządzonko, wygląda trochę lipnie i tandetnie, ale ogólnie podoba mi się. Ma przysssaffe Big Grin
[Obrazek: dsc09525b.jpg]
3. Otwieracz do butelek:
Komentarz: Hę, fajny. Smile
[Obrazek: dsc09524l.jpg]
4. Poducha dmuchana:
Komentarz: Nie myślę, że będzie z nią tak dobrze. Smile Fajna i wygodna, odpowiedni materiał. Jestem na TAK. Wink Przetestujemy kiedyś w podróży. Polecam!
[Obrazek: dsc09526d.jpg]
5. Domino do gry:
Komentarz: Według mnie najsłabsza nagroda, domino dosyć małe, naklejki wyglądają na słabo zamocowane. Ale, w sumie najłatwiej wygrać, więc też OK. ^^

[Obrazek: dsc09527.jpg]

Dziękuję za uwagę i może od razu prośba - gdy ktoś miał jakieś niepotrzebne kody - wyślijcie mi na PW, zawsze możecie liczyć na reputa a może i na jakiś drobiazg na PayPala.Wink

Pozdro, Yanke$


RE: [Zapunktowani] Big paka od Cocacoli - 5 nagród! - paskur - 26-04-2011 10:10

OO n/c

fajny ten otwieracz nie sadzisz Big Grin


RE: [Zapunktowani] Big paka od Cocacoli - 5 nagród! - Yanke$ - 26-04-2011 10:20

Otwieracz jest git Wink Dobra jest jeszcze poducha i rozgałęziacz ^^


RE: [Zapunktowani] Big paka od Cocacoli - 5 nagród! - Tech - 26-04-2011 10:47

Gratulacje, doganiasz mnie w nagrodach Big Grin


RE: [Zapunktowani] Big paka od Cocacoli - 5 nagród! - D3S1DER1UM - 26-04-2011 10:50

Gratulacje. Najlepsze perfumy ;p.


RE: [Zapunktowani] Big paka od Cocacoli - 5 nagród! - Tomek - 26-04-2011 16:47

widac ze wszystko tandetne, kupione od chinczyka za garstke ryzu ale gratzy