Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pasja/Zajawka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pasja/Zajawka (/Temat-Pasja-Zajawka-36)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Pasja/Zajawka - Magnus - 15-11-2009 15:26

hehe Dragon Ball , Z,GT. to sie ogladalo jak sie było małym ale teraz tez chetnie bym poogladal fajnie sie leli np Goku vs Frezer Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Pasja/Zajawka - xellos666 - 15-11-2009 16:20

no mi się najbardziej podobała seria DBZ, a ostatnio obejrzałem sobie film "Dragonball Evolution 2009"


RE: Pasja/Zajawka - Magnus - 15-11-2009 16:23

aha mi tez DB Z ja mialem na kompie cała piersza serie ale jakos nie mialem czasu ogladac i usunolem ... a w tym filmie jest cos ciekawego ?


RE: Pasja/Zajawka - xellos666 - 15-11-2009 16:28

no sporo w nim namieszali, ale z ciekawości obejrzałem. Dla osób nie znających seri DB to raczej trudne do ogarnięciaTongue


RE: Pasja/Zajawka - Magnus - 15-11-2009 16:34

nom ja tą bajke z 3-4 razy ogladnołem od początku ... a ja pamietam ze przed Dragon Ballem lecialo cos takiego ,,Czy boisz sie ciemnosci ,, moze pamietasz ?? ?


RE: Pasja/Zajawka - xellos666 - 15-11-2009 16:47

tak, też to oglądałemSmile a serie DB to oberzałem z 2 razyTongue pare odcinków mam jeszcze gdzieś nagrane na kasetach videoTongue (stare dobre czasySmile)


RE: Pasja/Zajawka - Magnus - 15-11-2009 19:01

na necie jak chcesz to poszukaj tam sa linki to sciagniecia wszystkich odcinków lektorem PL Big Grin;D


RE: Pasja/Zajawka - Sylwester - 16-11-2009 20:31

Ja gram w Counter Strike 1.6 na steamie ,czasami w Day of Defat
Interesuję się komputerami etc...
Uczę się gry na gitarze oraz Wędkuje Big Grin


RE: Pasja/Zajawka - Andre101 - 17-11-2009 21:59

Ja tez dragonball ogladalem jak bylem maly a co do filmu to fajny jak ktos lubi s-f. A co do pasji to Cod2 i jakies male wybuchy czyli chemia i fizyka zawsze cos z kuplem robimy nie dlugo kupujemy kwasy i bedzie fajne bum oczywiscie trzeba wiedziec jak co zrobic troche sie uczyc wiec nie radze tego robic bez osoby znajacej sie na tym


RE: Pasja/Zajawka - Magnus - 18-11-2009 21:48

a juz myslałem ze jakis bedzie fighter nastepny Sad Tongue