Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spring Break Out '11 - ostatni tydzień kwietnia! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Spring Break Out '11 - ostatni tydzień kwietnia! (/Temat-Spring-Break-Out-11-ostatni-tydzien-kwietnia-35986)

Strony: 1 2


Spring Break Out '11 - ostatni tydzień kwietnia! - Driver - 26-04-2011 07:53

[Obrazek: SBMasthead.jpg]

Lockerz znowu daje nam tydzień atrakcji, które opisane są poniżej Smile

Poniedziałek:
[Obrazek: Spring_Break_Out_images_monday_hotchellerae.jpg]
Cytat:They are blowing up Rock/Pop charts, now you can check out all the sick new tracks from Hot Chelle Rae at 100 PTZ each.
Oni wymiatają w rankingach Rock/Pop, a teraz i ty możesz sprawdzić wszystkie szalone, nowe utowory Hot Chelle Rae zarabiając 100PTZ za każdy.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wtorek:
[Obrazek: Spring_Break_Out_images_tuesday_flash500.jpg]
Cytat:Flash! We've never given 500 PTZ on a video in Play. But starting Tuesday, 20 new videos a day are getting hit with 500 PTZ each. Catch lightning while you can.
Flash! Nigdy nie dawaliśmy 500PTZ za jeden filmik w PLAY. Ale zaczynamy to robić we wtorek, 20 nowych filmików dziennie, w którym do zdobycia jest 500 PTZ za każdy filmik.Zrób to póki możesz.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Środa:
[Obrazek: Spring_Break_Out_images_wednesday_10backinPAYPAL.jpg]
Cytat:Like rewards for what you buy? Beginning Wednesday, anything you buy in Shop comes with 10% cash back in Paypal.
Lubisz być nagradzany za to co kupujesz? Zaczynamy w środę, za to co kupisz w SHOPie dostaniesz 10% zwrotu od PayPal.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czwartek:
[Obrazek: Spring_Break_Out_images_thursday_ps3.jpg]
Cytat:You won't find a lower price on the web than Thursday at Lockerz on PS3 systems, games and consoles . Check out the site when you get up, cause it will not last..
Nie znajdziesz niższej ceny PS3, gier i konsoli, od ceny która w czwartek będzie na Lockerz. Zobacz stronę, gdy wejdziesz, bo ten wykup nie potrwa długo..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Piątek:
[Obrazek: Spring_Break_Out_images_friday_JackieTohn.jpg]
Cytat:You remember her from Season 8 of American Idol. We've got Jackie Tohn singing and sharing what she loves In a Minute, all over Play.
Pamiętacie ją z 8 części amerykańskiego Idola.Jackie Tohn śpiewa w PLAY to co kocha w filmikach "In a Minute"

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------



RE: Spring Break Out '11 - ostatni tydzień kwietnia! - Mateusz5511 - 26-04-2011 08:25

skasowane


RE: Spring Break Out '11 - ostatni tydzień kwietnia! - Yanke$ - 26-04-2011 08:26

Jest parę błędów językowych Wink:
Cytat:Flash! Nogdy nie dawaliśmy 500PTZ
Chyba.. nigdy? Wink

Cytat:Check out the site when you get up, cause it will not last..
oznacza to - sprawdz strone jak wstaniesz, bo nie potrwa to dlugo, a nie tak jak napisales "Zobacz na stronie, kiedy musisz wstać, bo ten wykup nie potrwa długo.." Zalatuje translatorem Smile

Jezeli nie to ok, kazdemu sie zdarza Smile ogolnie news fajny.


RE: Spring Break Out '11 - ostatni tydzień kwietnia! - Scoobyx - 26-04-2011 08:33

:o aż 500 PTŻ no to jedziemy panowie Big Grin


RE: Spring Break Out '11 - ostatni tydzień kwietnia! - pitfromhell - 26-04-2011 08:34

Czwartek to raczej aukcje nie ?Big Grin Czy sklep ?Big Grin


RE: Spring Break Out '11 - ostatni tydzień kwietnia! - paskur - 26-04-2011 09:10

Właśnie jest kolor fioletowy to chyba ps3 w shopie :O

ps. ukradles mi szablon Big Grin


RE: Spring Break Out '11 - ostatni tydzień kwietnia! - Driver - 26-04-2011 09:11

oj tam, oj tam Big Grin

pozyczyłem Tongue


RE: Spring Break Out '11 - ostatni tydzień kwietnia! - Aleks Anna Maria - 26-04-2011 09:55

Już poprawione, więc można usunąć Smile


RE: Spring Break Out '11 - ostatni tydzień kwietnia! - Tech - 26-04-2011 10:24

Fuuu, takie fajne promocje w shopie będą, a ja PTZ nie mam Sad

(26-04-2011 09:10)paskur napisał(a):  ps. ukradles mi szablon Big Grin

Ale te tęczowe przerywniki to ja wymyśliłem Tongue


RE: Spring Break Out '11 - ostatni tydzień kwietnia! - pitfromhell - 26-04-2011 11:55

(26-04-2011 09:10)paskur napisał(a):  Właśnie jest kolor fioletowy to chyba ps3 w shopie :O

ps. ukradles mi szablon Big Grin

Zajebiście by było jakby to był SHOPBig Grin