Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock dla Eastern Europe, Africa and ROW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Restock dla Eastern Europe, Africa and ROW (/Temat-Restock-dla-Eastern-Europe-Africa-and-ROW-35909)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Restock dla Eastern Europe, Africa and ROW - artekn - 24-04-2011 20:47

Siemka!
Temat założony po to, aby pogadać o zbliżającym się dla nas restocku. Jak myślicie, kiedy się on odbędzie, czy jakoś przygotowujecie się do niego(boty, recaptche, itp.) i co chcielibyście "upolować" na nim???[Obrazek: cool.gif]


RE: Restock dla Eastern Europe, Africa and ROW - Morfit - 24-04-2011 21:11

No ja na jednym koncie sobie LRC pojade Big Grin Na drugim jednak JS.


RE: Restock dla Eastern Europe, Africa and ROW - jaaanek1 - 24-04-2011 21:16

ja zdaje sie na swoje rączki i bede sie jarał 5 dolcami Smile


RE: Restock dla Eastern Europe, Africa and ROW - m4rcin93 - 24-04-2011 21:30

mam bota naszykowanego full automat. lece na 500$ lub(jak będzie Elektronika) netbook Smile


RE: Restock dla Eastern Europe, Africa and ROW - artekn - 24-04-2011 21:40

Ja osobiście mam JS i mam nadzieję, że pierwszy raz coś zdobędę na Lockerz. LRC free mam tylko i posłuży jako powiadomienie. Wiem, że skromnie, ale jak coś wygram, to może zainwestujeBig Grin

EDIT
Właśnie patrzyłem na katalog nagród w restocku i zastanawia mnie, czym może być "Mistery Item" w zakładce z PayPalami...^^


RE: Restock dla Eastern Europe, Africa and ROW - D3S1DER1UM - 24-04-2011 21:57

Myśle, że restock będzie za tydzień. Będę używać LRC PRO jako powiadamiacza a rączki lub JS jako uzupełniacza ;p.


RE: Restock dla Eastern Europe, Africa and ROW - MariuszM127 - 24-04-2011 22:14

Ja atakuję 1200$ Paypal ;D
Restock zapewne w okolicy 15 maja ;P


RE: Restock dla Eastern Europe, Africa and ROW - Bolt - 24-04-2011 22:20

ta a ja 1200$ z 5 kont. Ludzie ogarnijcie się, bo przyjdzie restock i wyjdziecie z 5$. Atakujcie realnie bo 1200 $ każdy poleci. Żeby nie było OT, przykampię na bank, lrc na powiadomienie a auto-uzupełniacz - coś się skołuje Wink Jakby się udało z 75$ to byłbym zadowolony


RE: Restock dla Eastern Europe, Africa and ROW - Tech - 24-04-2011 23:21

Ja tylko przypomnę, że jak na razie to jeszcze nie było restocku dla Eastern US, a nasz będzie dopiero po nim Tongue


RE: Restock dla Eastern Europe, Africa and ROW - artekn - 25-04-2011 08:04

@Tech
Był już restock dla Eastern US... Chyba ci się pomyliło z Western US.