Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Akcja protestacyjna! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Akcja protestacyjna! (/Temat-Akcja-protestacyjna-3581)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Akcja protestacyjna! - blackjoe - 21-03-2010 14:32

Jak to mówią co nam nie zaszkodzi to nas wzmocniTongue Ja już do nich napisałemBig Grin


RE: Akcja protestacyjna! - Sony_st - 21-03-2010 14:33

ja na drugim koncie na którym nie odpowiadałem na dailies wpisałem wszędzie to do tego momentu co nie odpowiadałem czyli około 10 odpowiedzi może zareagują jakoś na nasze odpowiedzi Smile


RE: Akcja protestacyjna! - Marello - 21-03-2010 14:48

Myślicie że jak 1000 osób napisze "Protest" to oni w ogóle to zauważą? To nie ma najmniejszego sensu oni wszystkim sterują jak będą chcieli żebyśmy oglądali filmy to nam na to pozwolą, może miało by to sens gdyby nagle wszyscy przestali zajmować się swoimi kontami i powstało by nagle 1000000 martwych kont raczej jest to niemożliwe do zrobienia bo każdy chce nagrody za 10 % wartości, ale coś typu "protest w dalies" jest moim zdaniem bezsensownym posunięciem.
Dziękuje dobranoc!


RE: Akcja protestacyjna! - TeDeX - 21-03-2010 14:57

Mam takie samo zdanie co Marello.. niema sensu tak protestować.. jest w choy użytkowników z całego świata a to że napisze pare osób z polski to nic nie da..


RE: Akcja protestacyjna! - maniqu - 21-03-2010 15:33

Założę się, że odblokują w ostatnim dniu walki albo już po Wink A USA już do nas ma niecałe 4 mln. Gdybyśmy mieli możność obejrzenia to byśmy ich zmiażdżyli, ale grają nie fair.


RE: Akcja protestacyjna! - Sony_st - 21-03-2010 15:56

Najprędzej odblokują po i napiszą że byli zajęci czymś innym


RE: Akcja protestacyjna! - Yanke$ - 21-03-2010 17:25

a mnie wkurzą ceny... zamiast napisać regulamin od razu, to napisali dopiero wtedy, kiedy zczaili, że USA przegrywa.. żałosne !


RE: Akcja protestacyjna! - Magnus - 21-03-2010 18:18

USA jeszcze wygra xD ...


RE: Akcja protestacyjna! - sznikers99 - 21-03-2010 19:07

oni poprostu doprowadzają do tego żeby usa wygrało i tyle protest ch*** da nawet jesli pare osób to napisze to zaraz taka odpowiedz zablokuja.... usa wygra czy bysmy tego chcieli czy nie takie jest moje zdanie żadne protesty nic nie dadza maja nas porostu w dupie, w sumie jak wiekoszosc innych panstw.....


RE: Akcja protestacyjna! - Marcos2233 - 21-03-2010 19:49

No niestety taka prawda USA nie umie przegrywac ... Sad