Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złodzieje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Złodzieje (/Temat-Zlodzieje-35757)

Strony: 1 2


Złodzieje - Gumitto - 22-04-2011 20:03

Na początek powiem, że piszę tutaj żeby nie siać paniki i nie robić niepotrzebnej wojny.
Ostatnio kupuje konta lockerz i wiele razy próbowano mnie oszukać, pisali różni złodzieje na gg. Niestety jednemu się udało bo zaufałem jego reputacji u konkurencji(1,5k postów, duuuuża reputacja, tutor) i straciłem 50zł + ban IP u nich gratis(junior admin brał w tym udział). W związku z tym pytam:
1.
Miał ktoś podobną sytuację z lcp? Oszukali kogoś albo po prostu próbowali? W ostatnim czasie tak się dzieje czy może zawsze te świnie kradły?
Niektórzy uważają, że oni kombinują coś większego. Podszywają się też pod zaufanych z lfe.
2.
Jak usunąć swój numer gg z profilu? Można edytować dodatkowe informacje ale danych kontaktowych podanych przy rejestracji już nie. Chcę usunąć nr gg żeby zaoszczędzić czas na sprawdzanie userów.
3.
Jest ktoś z Janowa Lubelskiego żeby zrobić złodziejowi najazd na chatę? Wink Stawiam 4-pak. Mam jego adres, numer telefonu, adres szkoły, nawet datę urodzenia. Dzwoniłem - nie odbiera od nieznanych. Pisałem sms, email - to samo.


RE: Złodzieje - Lubelak - 22-04-2011 20:26

Jest ktoś z Janowa Lubelskiego żeby zrobić złodziejowi najazd na chatę? Stawiam 4-pak. Mam jego adres, numer telefonu, adres szkoły, nawet datę urodzenia. Dzwoniłem - nie odbiera od nieznanych. Pisałem sms, email - to samo.

Kurdę troszkę daleko ;/
Jeżeli niepełnoletni znajdz domowy telefon i dzwoń do matki
Na lcp są układy i układziki to mocno jebnięte forum


RE: Złodzieje - Morfit - 22-04-2011 21:16

Ja miałem podobną sytuację. Właściwie mój kolega. Ktoś podszył się pode mnie i okradł na ponad 100zł. Ale to inna sprawa.

Natomiast wiem, że ktoś prócz Ciebie Gumitto skarżył mi się że dostał bana na LCP jak tylko wspomniał o oszustwie z ich strony. Brak jakiegokolwiek wyjaśnienia.


RE: Złodzieje - mateusz171294 - 22-04-2011 21:26

Cóż dlatego jestem teraz u was dlaczego? tamci są jedną wielką ekipą nie wiem znają sie może już wcześniej czy coś ale kombinują bardzo kradną razem opracują perfect boty na różne okazje mowie tutaj o moderatorach ale i o adminie.
Ps. ile ma ich admin lat? sądzę że nie więcej niż 17 tak sądzę nawet nie pokazał się nikomu na oczy z userów jak dostał macbooka tylko ręce było widać jak rozpakowuje ... a u nas nawet adminowaty unboxing zrobił koszulki z qdey'a Smile Pzdr Banan Tongue


RE: Złodzieje - paskur - 22-04-2011 21:28

Wiem ze ktos podemnie sie podszyl i okradl na 50zł, natomiast nie weim kto to, bylem pewny ze kogi


RE: Złodzieje - pitfromhell - 22-04-2011 21:32

To byłem ja Tongue


RE: Złodzieje - Mateusz5511 - 22-04-2011 21:39

cholera źle się dzieje już na tym świecie . te lcp to szajka niedorozwojów kiedyś tam wbiłem żeby zobaczyć czym na resie jadą patrze na sb jakiś tam mod robi spam tpu "LUUx40U(nie będę robił chlewu)BIE szynke itd potem napisałem weź sie ogarnij czy coś jaki ty przykład dajesz urserom po czase 2,5 minuty dostałem bana tak więc MIŁOŚĆ DO LFE [zarabiam.com -.-] JEST OGROMNA


RE: Złodzieje - Gumitto - 22-04-2011 22:01

(22-04-2011 20:26)Lubelak napisał(a):  Kurdę troszkę daleko ;/
Jeżeli niepełnoletni znajdz domowy telefon i dzwoń do matki
Na lcp są układy i układziki to mocno jebnięte forum
Dzięki, o tym nie pomyślałem. Ściągnąłem książkę z neta i akurat jest numer domowy Smile Oby to było jego mieszkanie. Jeśli nie i tak pewnie rodzina bo nazwisko i ulica pasuje.

(22-04-2011 21:16)Morfit napisał(a):  Ja miałem podobną sytuację. Właściwie mój kolega. Ktoś podszył się pode mnie i okradł na ponad 100zł. Ale to inna sprawa.

Natomiast wiem, że ktoś prócz Ciebie Gumitto skarżył mi się że dostał bana na LCP jak tylko wspomniał o oszustwie z ich strony. Brak jakiegokolwiek wyjaśnienia.
Ja dostałem bana jeszcze w trakcie transakcji - kilka sekund po wysłaniu przelewu. Byle mnie uciszyć. W sumie to mogę tutaj podać o kogo chodzi - Yashura złodziej, Loder222 napisał PW z fałszywym oskarżeniem(tutaj na forum też ma konto), Majonez dał bana na IP. Czują się jak Trójca Święta... bezkarni


RE: Złodzieje - Scoobyx - 23-04-2011 08:58

Mnie też próbowali okraść. Gość sprzedawał kartony laysów po 40 zł. Później na gg mi napisał(z innego nr), że sprzeda mi 2 za 50 zł. No dobra, pomyślałem. Ale jak się później okazało tych kartonów wogóle miałem nie dostać! Jedna wielka banda. Bana jeszcze tam nie dostałem. A co najlepsze, później mi pisał(już ze swojego gg) , żebym mu nie wycofywał tej kasy, bo ktoś go oszukał na 45 zł. Żal mi go poprostu. Tym bardziej, że jedzie na tym samym ip.

Jest to: bocian 7 ( jest u nas zarejstrowany)

Uważajcie na niego. Najlepiej nie kupujcie nic od niego. Gdyby nie PP to bym do dzisiaj nie miał, ani pieniędzy, ani kartonu.

Ps.
Może zaczelibyśmy ich banować? Skoro oni nas tak traktują.


RE: Złodzieje - mateusz171294 - 23-04-2011 09:08

Scoobyx Bocian7 też mnie oszukał pamiętam ale jak sie okazalo prawdopodobnie ktos go wrobil gosc podszyl sie pod bociana napisal do mnie na mu kazaem napsiac pw ze to on na pewno a ten gosc napisal bocianowi bo w tym czasie tez z nim pisal aby wyslal niby jemu na pw (a to mi) wiadomsoc ze to on... i tak sie zgraloSmile