Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytania dotyczące DoD'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytania dotyczące DoD'a (/Temat-Rozwiazane-Pytania-dotyczace-DoD-a-35756)



[Rozwiązane]Pytania dotyczące DoD'a - pitfromhell - 22-04-2011 19:25

Witam Smile
Chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy, dajmy na to że rozpoczyna się DoD, wchodzę w niego, klikam "Add to Cart" i rzecz jest tak jakby zarezerwowana dla mnie? Czy dopiero jak dane wypełnię i zapłacę za wysyłkę do np. Angli będzie moje?

Kolejne pytanie to:
Czy jeśli dam "Add to Cart" i podczas wypełniania danych wykupią mi DoD'a, nie będę mógł już złożyć zamówienia, czy złoże a oni mi anulują.... ?


Jak coś mi wpadnie do głowy, edytuję temat i wrzucę na SB Smile


RE: Pytania dotyczące DoD'a - Czarny767 - 22-04-2011 19:32

Dopiero jak zapłacisz. Jeżeli będziesz miał dodane w karcie np. zegarek - wykupią go , zegarek Ci przepadł.


RE: Pytania dotyczące DoD'a - pitfromhell - 22-04-2011 19:34

A co do 2 pytania?


RE: Pytania dotyczące DoD'a - wodnik1990 - 22-04-2011 19:34

Dodananie do karty nic nie daje, musisz zapłacić to dopiero faktycznie kupisz przedmiot. Jeśli nie zdążysz i ludzie wykupią dod'a to pojawi ci się błąd, że nie ma już przedmiotuWink


RE: Pytania dotyczące DoD'a - pitfromhell - 22-04-2011 19:40

Aha, a jak pieniążki mi zje, to na bank zamówiłem?Smile


RE: Pytania dotyczące DoD'a - siampa - 22-04-2011 19:43

Tak, zamowiles Wink


RE: Pytania dotyczące DoD'a - pitfromhell - 22-04-2011 19:48

Można zamknąć :>


[Rozwiązane]Pytania dotyczące DoD'a - Magnus - 22-04-2011 20:56

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.