Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Włamanie na konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Włamanie na konto (/Temat-Wlamanie-na-konto-35749)

Strony: 1 2


Włamanie na konto - Dominator - 22-04-2011 17:33

Ktoś mi się włamał na konto. Może admin/super moderatorzy z tym zrobić ? Nie wiem co mam zrobić, ktoś pisze głupie posty, dodaje głupie shouty na SB. Proszę pomózcie mi.

MAIL OSOBY KTÓRA ZMIENIŁA MI HASŁO: [email protected]


RE: Włamanie na konto - xPietrek - 22-04-2011 17:57

Chciałoby się powiedzieć: hackował Dominator razy kilka... :>
A po mailu można wnioskować że to user BBoy, lub ktoś chce go wkopać. Skąd wiesz, że to osoba o tym emailu zmieniła Ci hasło?


RE: Włamanie na konto - Dominator - 22-04-2011 17:59

Tak mam w profilu:

Dominator
Postów: 1,732 (5.29 dziennie | 0.63 procent wszystkich postów)
Reputacja: 443 [Szczegóły]
E-mail: [email protected]
Data rejestracji: 05-30-2010, 11:47 AM
Główna grupa użytkownika: Guest+
Poleconych użytkowników: 0


RE: Włamanie na konto - Morfit - 22-04-2011 18:20

Dominator, kupowałeś coś od BBoy'a ? Np program, który nabija pobrania na G4F ?
Wątpię, że ktoś cokolwiek z tym zrobi ...
Jeśli to nie BBoy ( w co cholernie wątpię ) to pewnie podejrzenia będą na mnie -.-''


RE: Włamanie na konto - Dominator - 22-04-2011 18:25

@Up

Nic od niego nie kupowałem, nic, nic,nic. Lekkie podejrzenia mam na EseseK'a, ponieważ dawałem mu maila zarejestrowanego (wraz z kontem na Lockerz) na ZC. Login + hasło mailowe są takie same do logowania na ZC. Napisałem mu że to on mi ukradł, a on "Podam Cię gdzieś jeżeli dalej będziesz mnie oskarżać o to że ukradłem ci konto bez dowodów.". Więc poprosiłem go o konto Mailowe i wcześniejsze hasło zmienił na "bboyer", mam dziwne przeczucia ...


RE: Włamanie na konto - Czarny767 - 22-04-2011 18:29

Myślisz ,że ktoś byłby aż tak głupi i zmienił email - na taki sam jaki ma nick ? ... Mowa o BBOY'u.


RE: Włamanie na konto - Morfit - 22-04-2011 18:52

A może EseseK to również BBoy ?


RE: Włamanie na konto - Dominator - 22-04-2011 18:54

Esesek to Bierski34, ale może to być również BBoy


RE: Włamanie na konto - Morfit - 22-04-2011 19:01

No ja bym bardziej po tym rozmyślał, bo po co użytkownik by robił sobie hasło z czyjegoś nicku ...


RE: Włamanie na konto - paskur - 22-04-2011 19:05

(22-04-2011 19:01)Morfit napisał(a):  No ja bym bardziej po tym rozmyślał, bo po co użytkownik by robił sobie hasło z czyjegoś nicku ...

ja czasem sobie robie np. "satantobot"