Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! (/Temat-Na-dzien-dzisiejszy-jedyny-sposob-na-ogladanie-filmikow-3574)

Strony: 1 2 3 4


Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - rlk120 - 20-03-2010 17:39

Piszę ten poradnik, ponieważ program AOL (przynajmniej u mnie) nie działa.


Ściągamy program
Cytat:http://thefreevpn.com/client/ifreevpn.exe

Nie będę opisywał instalacji, bo to każdy umie (tak zakładam).


Pojawi się takie okno :
[Obrazek: 98aln5.jpg]
Wybieramy coś z USA i klikamy 2 razy.
Gdy się połączymy, możemy już zalogować się na lockerz i oglądać filmiki.

Jak na razie to działa.

Moim zdaniem to zagranie poniżej pasa, bo pokazuje, że USA może oglądać wszystkie filmiki, a my nie możemy żadnego.

Używacie na własną odpowiedzialność, nie wiem czy lockerz pozwala na taką działalność.


UWAGA !
ZAPEWNE NIEDŁUGO LOCKERZ ZABLOKUJE I TEN SPOSÓB (WSZYSKIE ADRESY IP TEGO PROGRAMU), DLATEGO NIE BĄDŹCIE ZDZIWIENI, ŻE NP WCHODZĄC JUTRO PRZEZ TEN PROGRAM NIE BĘDZIE WAM CHCIAŁO DZIAŁAĆ.


RE: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - Kaziu - 20-03-2010 17:43

Zobaczymy, czy to działa... Jeśli tak to leci +
@EDIT
To działa, leci +


RE: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - mateja11 - 20-03-2010 17:56

ogromny + dla Cb to dziala


RE: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - Zellus - 20-03-2010 18:18

No ja pi***ę, to jest chamskie z ich strony. Sposób działa...

#edit
+ ofc


RE: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - Songoku - 20-03-2010 18:19

Dzięki - Działa - +1 REP


RE: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - Vesperus - 20-03-2010 18:20

Tylko czy za to niema BANa
Może jakiś Administrator się wypowie Big Grin


RE: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - arczyyy - 20-03-2010 18:25

Ehh popieram przez ten programik dziala Smile


RE: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - Branik - 20-03-2010 18:25

Dzięki Ziomek Reput leci


RE: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - rlk120 - 20-03-2010 18:26

Za bana to ja już nie odpowiadam, mogę tylko powiedzieć, że ja (jak to już pisałem) trochę hardkoruje i próbuje wszelkich sposobów na PTZ.

Zobaczymy co z tego będzie Wink


RE: Na dzień dzisiejszy jedyny sposób na oglądanie filmików ! - Zellus - 20-03-2010 18:36

Osobiście myślę żę bana za to nie będzie... musieli by najpierw dodać odpowiedni wpis do regulaminu bo nie widzę nic na temat proxy(ale tylko go przejrzałem, nie czytałem słowo w słowo!).