Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Równe szanse na wykupienie, WTF? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Równe szanse na wykupienie, WTF? (/Temat-Rowne-szanse-na-wykupienie-WTF-3572)



Równe szanse na wykupienie, WTF? - mrover - 20-03-2010 15:57

Pisałem do Lockerz i dostałem odpowiedź z autorespondera.
Mimo że byłem pewien że nie ma tam odpowiedzi na moje pytanie zainteresował mnie punkt pierwszy:

Cytat:-We have raised the value of prizes for this months redemption to give
everyone an equal chance at redeeming. Head over to the Hallway for
more information!

W jaki sposób podniesienie cen ma wyrównać szanse na wykupienie???


RE: Równe szanse na wykupienie, WTF? - rafal95 - 20-03-2010 16:02

wydaje mi sie ze chodzi o to ze np. wybierzmy wii. Kiedys wii kosztowalo 250 ptz, wiec kazdy mogl bo 250 ptz to nie problem. A teraz 1000 ptz to malo kto ma . Ja sam ledwo bede mial na gre a tak to bym mial wii ipoda dsa ;/ Zycie...


RE: Równe szanse na wykupienie, WTF? - Greg0rr - 20-03-2010 16:44

No za przeproszeniem chyba ich p*jebało. Od razu x4 podnieśli. Teraz właśnie są nie równe szanse bo nowi użytkownicy nie mają szans na jakąś dobrą nagrodę :/


RE: Równe szanse na wykupienie, WTF? - foxofixo - 20-03-2010 17:10

A ja to was naprawdę nie rozumie. Lockerz daje wam wszystko za darmo. Nawet nie musicie płacić za przesyłkę (czasem tylko VAT lub CŁO i VAT) a wy jeszcze narzekacie że za drogo. Jak to jest ? Człowiekowi dają palec to od razu chce całą rękę.


RE: Równe szanse na wykupienie, WTF? - mrover - 20-03-2010 18:01

Denerwujemy się bo nas oszukują. Najpierw trzepią na nas kasę a kiedy mu chcemy dostać obiecane nagrody robią wszystko żeby ich nie dać.
To nie jest grupa altruistów którzy dają rzeczy za darmo, to jest normalny biznes z którego oni mają zyski a my część tych zysków w postaci nagród. Oni bez nas zostaną bez dochodów, my bez nich bez wygranych. Problem w tym że oni próbują zatrzymać zyski a nas wydy...ć


Edit: przepraszam że tak bez składnie


RE: Równe szanse na wykupienie, WTF? - ziomex983 - 20-03-2010 18:53

Dokładnie nowi to sobie kupią tapetę ledwo a o innych lepszych nagrodach to dla nich pomarzyć ja osobiście mam 557 czyli żeby wymienić na moje upragnione wii to jeszcze raz tyle PTZ.P.S byle sklep otworzyli to będzie dobrze Wink


RE: Równe szanse na wykupienie, WTF? - hemlock3 - 21-03-2010 09:53

(20-03-2010 17:10)foxofixo napisał(a):  A ja to was naprawdę nie rozumie. Lockerz daje wam wszystko za darmo. Nawet nie musicie płacić za przesyłkę (czasem tylko VAT lub CŁO i VAT) a wy jeszcze narzekacie że za drogo. Jak to jest ? Człowiekowi dają palec to od razu chce całą rękę.

Tak jak foxofixo was nie rozumiem. Dość że za darmo to jeszcze płaczecie. Nie popadajmy w skrajności. A po za tym może i lepiej że ceny tak wzrosły bo nagrody nie rozejdą się tak szybko jak zwykle. Nikt nie powiedział że będzie łatwo. Lockerz stara się to zrekompensować dodawaniem dużej ilości filmów. Jak nie ten restock to następny. Musimy się z tym pogodzić.


RE: Równe szanse na wykupienie, WTF? - dar_ole - 21-03-2010 12:27

dokladnie. keidy zrozumiecie ze nie mozna byc banda roszczeniowcow. trzeba zbierac cierpliwie ptk i czekac na sklepik. mi nawet nie zalezy na march radness. moge poczekac na sklepik


RE: Równe szanse na wykupienie, WTF? - cysiek - 21-03-2010 12:31

jak mają myć nowe filmy, muzyka i gry to te ceny 4x moga zostać, sklepik będzie to będzie łatwiej Tongue