Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Za co te pieniądze dostałem ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Nagrody Lockerz (/Forum-Otrzymane-Nagrody-Lockerz-7)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-266)
+------ Wątek: Za co te pieniądze dostałem ? (/Temat-Za-co-te-pieniadze-dostalem-35692)



Za co te pieniądze dostałem ? - Dominator - 21-04-2011 22:32

Przyszło potwierdzenie z 25 marca a wysłali refundację z 9 lutego. Napiszę to co wszyscy piszą "Lockerz nie ogarnia", mam dostać jeszcze 49,99$ albo 39,99$ za buty które zamówiłem na shopowym. Nie wiem za co mam dostać jeszcze refundację ale zbieram na Toucha, a kasa się przyda Big Grin

[Obrazek: darmowypaypal.png]

[Obrazek: paypalek.png]

Oraz:

[Obrazek: approvedq.png]

Bardzo dobrze sprawdzałem na jakiej podstawie wyceniają i spośród zamówionych nagród ŻADNA NAGRODA NIE JEST WARTA 20$

Od siebie: Dzięki Lockerz Heart


Credit for Redemption Prize. Order#RED-FEB09-4116


RE: Za co te pieniądze dostałem ? - Bolt - 21-04-2011 22:36

no tak, idiotyczny temat to znamy autora po nazwie ^^ Co cie to obchodzi, jak się dowiesz to poczujesz 40% rispektu więcej? ciesz bułę i tyle. Btw toucha za 400 nie kupisz jak na razie, a zgarniając po 10$ to jeszcze sobie trochę nazbierasz


RE: Za co te pieniądze dostałem ? - EseseK - 21-04-2011 22:36

Gratki, mi przed chwilą przysło 179,99$ chuj wie za co Big Grin


RE: Za co te pieniądze dostałem ? - Dominator - 21-04-2011 22:39

(21-04-2011 22:36)Bolt napisał(a):  no tak, idiotyczny temat to znamy autora po nazwie ^^ Co cie to obchodzi, jak się dowiesz to poczujesz 40% rispektu więcej? ciesz bułę i tyle. Btw toucha za 400 nie kupisz jak na razie, a zgarniając po 10$ to jeszcze sobie trochę nazbierasz

Nie rozumiem, w temacie dałem pytanie. Nie dostaję już po 10$ (stare czasy Tongue), od pewnego czasu dostaję coraz lepsze nagrody Huh.

PS: Mam zamiar kupić za 800zł nowego 4G, a nie 2G za 400zł Jerk


RE: Za co te pieniądze dostałem ? - Vesperus - 21-04-2011 22:48

też dostałem te 19,99 za FEB09 ale nie przypominam sobie bym wtedy coś wygrywał