Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiany na ThisBox! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Thisbox.pl (/Forum-Thisbox-pl-103)
+----- Dział: News (/Forum-News-105)
+----- Wątek: Zmiany na ThisBox! (/Temat-Zmiany-na-ThisBox-35678)



Zmiany na ThisBox! - Krissu - 21-04-2011 19:04

Cytat:Już jutro (22.04) rezerwacja, a w Sobotę (23.04) rywalizacja.


Nowy system uzupełnień został ukończony. Od teraz grą restockową będzie gra "pamięć". Nie będzie udostępniony trening, natomiast każdy na początek dostanie 3 darmowe próby. Do rankingu liczona jest tylko ta najlepsza. Zwycięzców jest tyle ile nagród w danej kategorii. O kolejności decyduje uzyskany czas. W przypadku jeśli dwóch użytkowników uzyska ten sam wynik, bierzemy pod uwagę liczbę ruchów.
Aby zarezerwować nagrodę należy mieć ciągłość logowań od soboty 16.04.2011r oraz nie wygrać nagrody na poprzednium uzupełnieniu w danym miesiącu. Planujemy uzupełnienia mniej więcej co tydzień.
W momencie rezerwacji z konta zabierane jest 20% pkt potrzebnych na zdobycie nagrody. Punkty te nie są zwracane! Pozostałe 80% jest odejmowanych dopiero po zwycięztwie przez użytkownika.

Jednym słowem, liczyłem na coś więcej. Całość jest skopiowana z TaG'a, ale w końcu coś ruszyło. ;-) Co o tym sądzicie?


RE: Zmiany na ThisBox! - Boonys - 21-04-2011 19:06

YEAH!Nareszcie coś ruszyło,dobrze że odwiedzałem tb codziennie,może coś uda się wygrać Wink
Życzę powodzenia 2


RE: Zmiany na ThisBox! - SilverNight - 21-04-2011 19:18

Ruszyło , Ruszyło ale ja dalej nie dostałem swojej nagrody z ostatniego resa Sad

Kingston Micro SD 8 GB

Liczyłem również na coś więcej ...

Nom ale i tak dobrze,że TB zaczyna coś działać Smile

Mam nadzieję,że nie będzie już postoju ze strony TB i wróci wszystko do normy Smile


RE: Zmiany na ThisBox! - Krissu - 21-04-2011 19:28

Ja czekam na to samo, SilverNight co Ty, miejmy nadzieję, że nie będziemy długo czekać. Wink
A ja mam bana na konto, nie wiem z jakiego powodu.. Postaram się dowiedzieć o i jak.. Dodgy


RE: Zmiany na ThisBox! - paskur - 21-04-2011 19:52

zdziadzili sie i tyle... porazka


RE: Zmiany na ThisBox! - Scoobyx - 21-04-2011 22:48

No to już w trójkę czekamy na kingstona Big Grin W grupie raźniej Big Grin