Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy z logowaniem na Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Problemy z logowaniem na Lockerz (/Temat-Problemy-z-logowaniem-na-Lockerz-35656)

Strony: 1 2 3


Problemy z logowaniem na Lockerz - DDK - 21-04-2011 13:20

Problem z logowaniem na Lockerz

[Obrazek: const23.gif]

W związku z dużą ilością zapytań na SB o błędy na Lockerz odpowiadam, iż Technicy prawdopodobnie coś kombinują z zabezpieczeniami na stronie, i nie można się w tym czasie logować. Osoby które nie wylogowały się do tej pory mogą normalnie chodzić po stronie.

Problemy prawdopodobnie będą trwać tylko dziś.

Błąd wyświetlający się przy logowaniu:
[Obrazek: vpzwy.jpg]


//Tech: Dodam także, że niedawno zostało uruchomiane Lockerz Help Desk pod adresem http://support.lockerz.com

Znajdziemy tam FAQ, forum oraz inne informacje. Możemy też zadawać pytania dotyczące wysyłki nagród z SHOPu, Restocków i 24/7 przez zakładkę "Ask Question"



RE: Problemy z logowaniem na Lockerz - Athemis - 21-04-2011 13:53

Fiuu, a już myślałem, że bana mam bo przypomnienie hasła też nie działa. Dzięki za newsa Smile


RE: Problemy z logowaniem na Lockerz - Dominator - 21-04-2011 15:05

Myślałem że mam bana czy coś. Dzięki DDK za info.


RE: Problemy z logowaniem na Lockerz - Grub63 - 21-04-2011 15:42

A ja myślałem, że mi ktoś konto podp***dolił Lol


RE: Problemy z logowaniem na Lockerz - DJAd1 - 21-04-2011 16:15

Mam nadzieje , że dzisiaj jeszcze będziemy się mogli logować :@


RE: Problemy z logowaniem na Lockerz - satan9 - 21-04-2011 16:15

Wprowadzaja Mathcaptche + image captche przy logowaniu Tongue


RE: Problemy z logowaniem na Lockerz - jakub755 - 21-04-2011 17:20

Ja po wpisanu loginu i hasła mam pieska który liże szybę Smile


RE: Problemy z logowaniem na Lockerz - Porządnyfacet - 21-04-2011 17:45

We're sure you've noticed, but we're dealing with outage issues at the moment. We apologize for the inconvenience, but your PTZ and personal info are totally safe and intact. We've got our whole team on this, and you'll know as soon as it's resolved. Thanks to our awesome membership and LAB for calming the waters

Info z facebooka


RE: Problemy z logowaniem na Lockerz - 123damian123 - 21-04-2011 17:55

Hey Lockerz Member,

Thanks for your email. We are currently facing an outage and it is not allowing members to login. No worries, all of you PTZ and information are safe and secure. Our amazing tech team is working very hard to make sure we get this fixed as soon as possible. We apologize for any inconvenience and we thank you very much for your patience as we resolve this matter.

Thanks,
Draken

--
Draken l Member Experience Guru l Lockerz.com


RE: Problemy z logowaniem na Lockerz - Lontek - 21-04-2011 18:56

Jesteś ale mnie uradowałeś bo myślałem, że miałem jakieś włamanie i mi wszystkie konta usunęli Jerk