Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? (/Temat-Nowy-Hosting-www-piggyshare-com-Czy-na-prawde-warto-35654)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Jagoda3 - 15-05-2011 12:17

Ja sprawdzałem transfer Big Grin Szczerze, to mam film w pare minut.


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Kulczynski109 - 15-05-2011 12:46

wziąłem konto premium. Jak na razie wziąłem na próbę na 30 dni a kupiłem to za pieniądze z piggyshare więc nic swojego nie inwestowałem. Czysty " biznes " Smile


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Jagoda3 - 15-05-2011 16:33

Zastanawiam się jak to im sie opłaca skoro można tak szybko zarobić na swoje premium. Może nie wszyscy tak robią Smile Big Grin


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Kulczynski109 - 15-05-2011 18:48

Moim zdaniem oni na razie sporo inwestują i mają na razie jeszcze straty. Dopiero jak każdy się przekona, że piggyshare daje nieźle zarobić w tedy sam piggy też będzie nieźle zarabiał


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Jagoda3 - 18-05-2011 20:45

Podobno w rankingu hostingu zajmuje 3 miejsce, Tylko nie wiem gdzie ten ranking jest, gdzieś wyczytałem.


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Kulczynski109 - 18-05-2011 22:48

Jak dla mnie to zajmuje obecnie 1 miejsce piggyshare
2 miejsce rapidshare -- ale tylko jezeli chodzi o sciaganie bo wrzucanie to juz nie.

A piggyshare wrzucanie i sciaganie the best


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Jagoda3 - 19-05-2011 20:03

Co do szybkości to dla mnie piggyshare nie jest na 1 miejscu, ale jeśli chodzi o hosting plików na którym zarobię to jendak pierwsze Wink

Podoba mi sie że cały czas poprawiaja serwis. Widzieliście jak poprawili commandera?


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Jaskrawy - 21-05-2011 12:18

Ja się skupiam na remotach, któych list asię wydłuża Big Grin


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Jagoda3 - 22-05-2011 11:07

- Easy-Share
- Extabit
- Fileserve
- Megaupload


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - dachu1414 - 22-05-2011 13:10

Mam pytanie odnośnie remotu. Czy żeby robić remote np. z fileserve musze mieć konto premium na fileserve i na tym koncie musze mieć pliki, czy mogę robić remote wszystkich plików jakie są na FS.