Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? (/Temat-Nowy-Hosting-www-piggyshare-com-Czy-na-prawde-warto-35654)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Kulczynski109 - 05-05-2011 16:06

remote działa z innych hostignów. Jeżeli coś Ci nie bedzie działać to wyślij info do tego hostingu by to naprawili ( na piggyshare był taki komunikat w Newsach )


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Jagoda3 - 07-05-2011 14:38

Teraz jest jeszcze jeden problem
Słyszeliście jak załatwili użytkowników na peb.pl?????
http://peb.pl/hosting-plikow-podstawy-opinie-informacje-aktualnosci/1011603-piggyshare-com-podstawy-informacje-aktualnosci-18.html
Dla rozjaśnienia. Zabronili użytkownikom wrzucania linków na piggyshare! Nie podali konkretnego powodu, zasłaniali się błahostkami. Wszyscy co wrzucali napiggy są oburzeni i tak naprawdę nikt nie wie dlaczego ta cała afera. Po forach krążą pogłoski że administracja oczekuje małej zapłaty, nie wiem co o tym myślec, wiem tylko że odbierają mi kase
Co o tym sądzicie?


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Wojtas100 - 08-05-2011 16:09

Co do Piggyshare to opłaca się wrzucać na Japońskie warezy...
Pobrania lecą wyśmienicie ,ale premki słabo.


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Jagoda3 - 09-05-2011 20:31

No jasne Smile Ale na polskich też można zarobić. Teraz peb odcięło dużo zarobków bo naprawdę dużo ludzi z tamtąd linki brało. Ale z tego co widziałem użytkownicy i tak trzymaja się piggy, ciekawa jestem kiedy zniosą ten zakaz, bo im się to nia opłaca - w kwestii forumowiczów.


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - heffanno - 10-05-2011 01:26

prawda jest taka że polityka pebu jest bardzo słaba, admin kompletnie nie ma pojęcia o marketingu. DW już ich tak nie odstaje pod wzgledem uzytkowników. Gdzie kiedys roznica byla ogromna, teraz juz jest coraz mniejsza. Wiecej ludzi wybiera darkwarez. dlaczego ? gdyż peb nie jest user friendly. Dają ogrom wymagań i ograniczeń do tego ciężko sie czegoś doszukać. DW jest prosto zrobione i łatwo jest przegladać forum.

Liczy się prostota, bo ta oznacza wygode Wink


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Kulczynski109 - 10-05-2011 13:11

W tej sytuacji zgadzam się, że DW jest lepsze od PEBA bo nie blokuje piggy z jakiś dziwnych powodów.... administratorzy DW grają fair wobec swoich uzytkowników a Ci z pebu jak widać nie...


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - joke16 - 10-05-2011 14:14

Widocznie mieli jakieś powody żeby zablokować.


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Kulczynski109 - 10-05-2011 21:14

Oficjalne ich powody nie są nawet znane bo są dziwne.... Mogliby napisać by nie było nie domówień. A zablokowali opcje wrzucania linków z piggyshare. Ludzie to wręcz Piany podostawali bo spędzili dobre kilkadziesiąt godzin na wrzucaniu tego na peba...


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Jagoda3 - 13-05-2011 22:45

Cytat:Widocznie mieli jakieś powody żeby zablokować.

Powody mieli, ale powody to nie jest synonim słowa - uczciwość.

Mogą spiskować przeciwko piggyshare, bo to coraz lepszy konkurent dla firm z tej samej branży


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Kulczynski109 - 14-05-2011 19:25

powody to ja też mogę mieć ale to nie znaczy, żebym miał coś komuś zakazywać etc...

Wracając do tematu głównego by nie robić offtopica, widzieliście te nowe opcje na piggyshare? ktoś je już sprawdzał?