Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przelew Dolarów na polskie konto PAYPAL - Problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Przelew Dolarów na polskie konto PAYPAL - Problem (/Temat-Przelew-Dolarow-na-polskie-konto-PAYPAL-Problem-35641)



Przelew Dolarów na polskie konto PAYPAL - Problem - Admin - 21-04-2011 09:42

Czy jest możliwość przelania pieniazków - USD z paypala na konto bankowe w banku sląskim ING.

Chce przelać czyste dolarki nie chcę ich konwertować na złotowki.

Probowałem juz dodać konto walutowe ING ręcznie (IBAN PL12345...), jednak zauważyłem notkę mowiącą o konieczności podania konta w PLN jesli bank jest w polsce.

Cytat : "Rachunek bankowy w kraju Polska może zawierać tylko Złote polskie".


Jakieś wskazówki ? udało się komuś wypłacić zagraniczną walute z paypala na konto walutowe?


RE: Przelew Dolarów na polskie konto PAYPAL - Problem - elo13 - 21-04-2011 09:45

nie ma szans , MUSZA byc to pln.


RE: Przelew Dolarów na polskie konto PAYPAL - Problem - Porządnyfacet - 21-04-2011 09:46

Dlaczego adminie nie chcesz zostawić na paypal albo zamienić na złotówki?


RE: Przelew Dolarów na polskie konto PAYPAL - Problem - DonHoracy - 21-04-2011 09:47

Paypal żyje z przewalutowania dlatego tak ciężko jest zrobić przelew w pierwotnej walucie. Też się kiedyś nad tym głowiłem ale nie znalazłem żadnego sposobu. Może tobie się uda Wink


RE: Przelew Dolarów na polskie konto PAYPAL - Problem - Admin - 21-04-2011 10:30

No to pozostaje czekac az euro/dolar wzrosna i "w miare" bedzie sie oplacac.


RE: Przelew Dolarów na polskie konto PAYPAL - Problem - Jumper002 - 21-04-2011 18:23

wczoraj było po 2,70, mogłem walutować, ale zapomniałem bo w szkole sprawdzałem, a dziś już tylko 2,65


RE: Przelew Dolarów na polskie konto PAYPAL - Problem - Miu - 21-04-2011 19:47

2,70 to śmiech na sali Big Grin Mogłem wymienić na 2,89(w sumie też mało ;p) ale tego nie zrobiłem,a teraz już tylko leciii w dół ;p
Z pierwszej wypowiedzi wywnioskowałem,że w ING nie da się stworzyć konta walutowego?Nie wiem czy Paypal nie robi problemow przy wypłacaniu do polskiego banku(nawet na rachunek walutowy)...


RE: Przelew Dolarów na polskie konto PAYPAL - Problem - InTeR - 21-04-2011 19:59

Może otworzyć bank w USA, przelać kasę i później do PL Big Grin