Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamienie legalne maile za rejestrację na stronce z mojego reflinka PEWNIAK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zamienie legalne maile za rejestrację na stronce z mojego reflinka PEWNIAK (/Temat-Zamienie-legalne-maile-za-rejestracje-na-stronce-z-mojego-reflinka-PEWNIAK-3564)



Zamienie legalne maile za rejestrację na stronce z mojego reflinka PEWNIAK - michallock - 20-03-2010 13:39

Tak jak w temacie, jeżeli ktoś zarejestruje sie z mojego reflinka to dam mu za to 2 maile,
jeżeli ktoś będzie chętny to proszę pisać tutaj lub na PW.
Na stronce widzę kto sie zarejestrował tzn. imię i nazwisko, więc jeżeli się zarejestrujesz to napisz mi na PW i wpisz w wiadomosci swoje imie i nazwisko a ja ci wyśle 2 maile również na PW.

Jestem uczciwy o czym świadczą moje plusy w profilu oraz posty w tematach o sprzedaży maili, tak więc napewno wyśle ci te maile.
Jeżeli chcesz to możesz również zrobić na tej stronce 2 konto na brata albo siostre i wtedy wyśle ci 4 maile.

Oto reflink:

http://vk.com/


Jeżeli nie chce ci sie załadować stronka to należy usunąć HISTORIE I CIASTECZKA.

Pozdrawiam


RE: Zamienie legalne maile za rejestrację na stronce z mojego reflinka PEWNIAK - Parada - 20-03-2010 16:50

Skorzystałem z jego oferty i nie żałuje Smile
Po rejestracji z jego reflinka otrzymałem od niego 2 e-maile na Lockerz.com
Polecam go jak najbardziej Wink

Pozdrawiam


RE: Zamienie legalne maile za rejestrację na stronce z mojego reflinka PEWNIAK - piekar - 20-03-2010 19:06

samemu można soie zrobić 2 e-maile na lockerz zrób jedno potem 2 e-maila i wyslij link i zarejestruj się sam mam drugie konto na starszą


RE: Zamienie legalne maile za rejestrację na stronce z mojego reflinka PEWNIAK - Parada - 20-03-2010 19:12

Cytat:samemu można soie zrobić 2 e-maile na lockerz zrób jedno potem 2 e-maila i wyslij link i zarejestruj się sam mam drugie konto na starszą

Gdybym tak zrobił pewnie bym dostał bana... Chcę zarabiać PTZ normalnie, legalnie itp...


RE: Zamienie legalne maile za rejestrację na stronce z mojego reflinka PEWNIAK - michallock - 20-03-2010 19:25

Widzicie Parada jest przynajmniej uczciwySmile
Ja wygrałem już 4 nagrody na lockerz i je otrzymałem więc ja faków nie robie , i Parada napewno też Tongue
Ludzie którzy pisali do mnie na PW- prosze napisać jeszcze raz ponieważ nie otrzymałem wiadomosci , z powodu przepełnienia skrzynki PW.
Przepraszam za utrudnienia , pisało do mnie 6 ludzi więc jeżeli wam jeszcze zalezy to prosze pisać.
Pozdrawiam
Ludzie którzy pisali do mnie na PW- prosze napisać jeszcze raz ponieważ nie otrzymałem wiadomosci , z powodu przepełnienia skrzynki PW.
Przepraszam za utrudnienia , pisało do mnie 6 ludzi więc jeżeli wam jeszcze zalezy to prosze pisać.
Pozdrawiam


RE: Zamienie legalne maile za rejestrację na stronce z mojego reflinka PEWNIAK - Danio - 21-03-2010 14:41

Jak to wygląda? On podaje maile, ja wysylam zaproszenia i on sie rejestruje 2 razy?


RE: Zamienie legalne maile za rejestrację na stronce z mojego reflinka PEWNIAK - Parada - 21-03-2010 17:14

Rejestrujesz się z jego reflinka, potem podajesz mu na jakie dane się u niego zarejestrowałeś (Imię i nazwisko). Jak się zarejestrujesz on podaje 2 e-maile, na które wysyłasz zaproszenia. Jeżeli jest online rejestracja na Lockerz trwa u niego 5-10 przynajmniej u mnie tak było Wink.


RE: Zamienie legalne maile za rejestrację na stronce z mojego reflinka PEWNIAK - szulakaluble - 21-03-2010 19:42

No ale jesli wysyla te 2 maile to kto sie na nich rejestruje? bo jezeli michallock sie na nich sam rejestruje kazdemu to wiadomo co za to bedzie


RE: Zamienie legalne maile za rejestrację na stronce z mojego reflinka PEWNIAK - michallock - 22-03-2010 21:19

nie ludzie ja sie na nich nie rejestruje, tylko ludzie którzy chcą zapro odemnieTongue