Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Puchar wywalczony przez Real pod kołami:D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Puchar wywalczony przez Real pod kołami:D (/Temat-Puchar-wywalczony-przez-Real-pod-kolami-D-35634)



Puchar wywalczony przez Real pod kołami:D - mateja11 - 21-04-2011 08:42

Widzieliście co się stało z pucharem wywalczonym przez real?
jak nie to macie okazjeSmile No i po trofeumSmile


klikSmile


RE: Puchar wywalczony przez Real pod kołami:D - Marczyk - 21-04-2011 09:56

Po jakim trofeum ? Z tego co wiem z pucharkiem jest wszystko w porządku. iHala Madrid !


RE: Puchar wywalczony przez Real pod kołami:D - elo13 - 21-04-2011 10:25

to byla replika , czytaj troche wiecej niz rozne tandetne portale pseudosportowe a sie dowiesz.


RE: Puchar wywalczony przez Real pod kołami:D - artekn - 21-04-2011 18:12

@autor
Napisałeś to w stylu typowych brukowców. Tylko po to, żeby kolejną sensację zrobić, a nie zagłębiasz się w szczegóły i nie wiesz, co się dokładnie wydarzyło. Po Twoim stylu pisania widać, że jesteś za Barcą(ja teżWink)


RE: Puchar wywalczony przez Real pod kołami:D - mateja11 - 21-04-2011 19:00

No jestem za BarcąBig Grin nie brałem szczegółów co było dalejTongue mi się liczy że puchar wpadł pod koła i tyleBig Grin czy tam była replika czy prawdziwy to mnie malo obchodziTongue Chodziło mi o to że wpadl po koła hehe (żal mi ichTongue) pozdro^^