Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie wysłać paczkę z shopu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: Gdzie wysłać paczkę z shopu? (/Temat-Gdzie-wyslac-paczke-z-shopu-35631)



Gdzie wysłać paczkę z shopu? - Pablo - 21-04-2011 07:16

Chciałbym w końcu zakupić coś ze shopu, ale nie mam problem. Nie mam nikogo w USA ani w innych krajach do których paczki są wysyłane bezpośrednio. Jakie są możliwość zakupu przedmiotu w mojej sytuacji. Wiem, że można skorzystać z firm przewozowych, np PE Ale czy ta firma jeszcze obsługuje wysyłki z Lockerz? Są jakieś inne firmy, które obsługują takie wysyłki?

Pozdrawiam Pablo


RE: Gdzie wysłać paczkę z shopu? - pitfromhell - 21-04-2011 07:52

Firma ;D

Ale ostatnio są anulacje....


RE: Gdzie wysłać paczkę z shopu? - Porządnyfacet - 21-04-2011 09:35

Jak ci anulują do PE to wyślij do Polamera.


RE: Gdzie wysłać paczkę z shopu? - Pablo - 21-04-2011 16:20

A jest jakieś większe info na forum jak wykonać tą wysyłkę do PE albo Polamera? Jakiś tutorial?


RE: Gdzie wysłać paczkę z shopu? - dawajrowa - 21-04-2011 16:29

A co nie umiesz wpisać adresu ? LOL


RE: Gdzie wysłać paczkę z shopu? - Burned - 21-04-2011 17:46

http://zarabiam.com/Temat-SHOP-dla-Polski-Wystarczy-chwila-10949

Poradnik jak zamawiac do PE, tam jest podany adres, na który lockerz nie wysyła już paczek, trzeba wysłac na alternatywny. Opłata za alternatywny to 5$ od paczki. Ostatnio było troche anulacji na alternatywny, ale nie wiadomo czy ten adres też już jest "spalony".


RE: Gdzie wysłać paczkę z shopu? - Porządnyfacet - 21-04-2011 18:36

Mi wczoraj napisali z PE że nagrody dochodzą więc nowego adresu nie daja.


RE: Gdzie wysłać paczkę z shopu? - Eredgar - 21-04-2011 19:52

A ja mam mianowicie taki problem, że wysłałem paczkę do Polameru (wysyłka 14 kwietnia) i do tej pory żadnej wiadomości o niej. Z tracking number USPS dowiedziałem się że dawno już jest dostarczona. Wysłałem do nich wiadomość ale nie odpowiadają. I co ja mam teraz zrobić?