Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FC Barcelona vs Real Madryt - Wersja do druku

+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: FC Barcelona vs Real Madryt (/Temat-FC-Barcelona-vs-Real-Madryt-35630)

FC Barcelona vs Real Madryt - Wojtas100 - 21-04-2011 00:48

Wczoraj zakończył się finał Copa Del Rey.
Real Madryt zwyciężył 1:0.
Co sądzicie o meczu?
Moim zdaniem taktyka Mourinho jest skuteczna ,ale w każdym zespole ,który prowadzi jest taka sama.

Pozostały jeszcze dwa mecze kto wyjdzie z nich zwycięsko?

Tutaj mały trailerek:

RE: FC Barcelona vs Real Madryt - Roben - 21-04-2011 06:16

Cóż ja wole Real.Ale oglądając mecz byłem przekonany ze Barcelona wygra z 3-0.No ale jak sobie przypomnialem osmiornica wytypowała wczesniej ze wygra Real,i cud sie stał.Więc trzeba typowac jak ona wskaze bo sie jeszcze nie pomylła Smile

RE: FC Barcelona vs Real Madryt - artekn - 21-04-2011 18:11

W 1. połowie Real rozbijał każdą akcję Barcelony, a w 2. połowie Barcelona dominowała zdecydowanie i miała wiele szans bramkowych, których nie wykorzystała. W dogrywce siły były równe, ale to jednak Realowi udało się zdobyć gola. Dzięki takiemu wynikowi(1:0) mecze półfinałowe LM pomiędzy ww. zespołami zapowiadają się jeszcze bardziej ciekawie.Smile