Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]PayPal- weryfikacja PYTANIE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Zamknięty]PayPal- weryfikacja PYTANIE (/Temat-Zamkniety-PayPal-weryfikacja-PYTANIE-35588)



[Zamknięty]PayPal- weryfikacja PYTANIE - Derek - 20-04-2011 12:05

Mam pytanie czy jak mam paypala na inne np. Anna Kowal to jak będe weryfikował go z kontem bankowym które jest założone na np. Jan Kowal i przy weryfikacji zmienie imię to mi potwierdzą bo widzę że można zmienić imię.


Proszę o pilną odpowiedź.


RE: PayPal- weryfikacja PYTANIE - sociak55 - 20-04-2011 12:25

Też tak chciałem zrobić ale jak pisałem do supportu paypal to dostałem odpowiedź że wszystkie dane muszą zgadzać się co do literki inaczej żadna wypłata ani weryfikacja nie dojdzie do skutku, ale jak to jest w praktyce to nie wiem.
Ja rozwiązałem to tak, że zrobiłem drugie konto paypal na dane takie same co na koncie i przelewam tam pieniądze które chcę wypłacićTongue


RE: PayPal- weryfikacja PYTANIE - paskur - 20-04-2011 12:25

a nie mozesz paypala nowego zalozyc skoro masz takie watpliwosci ;p ?


RE: PayPal- weryfikacja PYTANIE - optimus - 20-04-2011 12:52

Ja mam różne dane na paypalu i inne na kontach bankowych i już 3 konta zwerfikowałem tak i wszystko działa. W Polsce jest tak, że możesz puścić przelew na Jana Kowalskiego nawet jeśli konto jest na Ryszarda Nowaka a i tak przelew dojdzie do skutku. W weryfikacji przeleją ci jakieś grosze na konto po czym będziesz musiał wprowadzić te kwoty w paypalu. Natomiast jeżeli chciałbyś wysłać pieniądze z konta bankowego na swojego paypala wtedy wszystkie dane muszą się dokładnie zgadzać.


RE: PayPal- weryfikacja PYTANIE - Derek - 20-04-2011 12:59

Wiem bo robiłem kiedyś weryfikacja tylko wtedy pp był ten sam co na koncie banowym. Przelali chyba 0,2 i 0,7 czy coś takiego i trzeba było podać.


[Zamknięty]PayPal- weryfikacja PYTANIE - Magnus - 21-04-2011 00:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.