Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[$30 AUTOBUY PP/AP] YouBooster PRO V2.0 - Najszybszy bot YouTube - OGROM FUNKCJI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [$30 AUTOBUY PP/AP] YouBooster PRO V2.0 - Najszybszy bot YouTube - OGROM FUNKCJI (/Temat-30-AUTOBUY-PP-AP-YouBooster-PRO-V2-0-Najszybszy-bot-YouTube-OGROM-FUNKCJI-35579)



[$30 AUTOBUY PP/AP] YouBooster PRO V2.0 - Najszybszy bot YouTube - OGROM FUNKCJI - lajcik - 20-04-2011 08:32

Witajcie!
Pragnę przedstawić wam moje nowe dziecko, mianowicie program o nazwie :

YouBooster PRO

Okej, dlaczego PRO?
- Program opiera się na systemie API YouTube, przez co działa wielokrotnie szybciej od botów stworzonych "pod przeglądarkę", czyli takich jakie oferują nam na rynku.
Co za tym idzie?
- Wszystkie czynności kończysz o wiele szybciej !
- Program dodaje do 5 "lajków" etc. na SEKUNDĘ!!

Funkcje programu :
[✔ ]Rate - oceniaj filmy!
[✔ ]Comment - komentuj filmy!
[✔ ]Subscribe - subskrybuj kanał!
[✔ ]Favorite - Dodawaj filmy do ulubionych!
[✔ ] OGROMNA SZYBKOŚĆ!! (do 5 lajków na sekundę przy mocnym łączu internetowym!!)
[✔ ]Flag - Flaguj filmy (przez co zostaną usunięte z YouTube!)
[✔] Omijanie niedziałających kont!
[✔]Dożywotnie Update'y programu!
[✔]Auto-Updater!
[Obrazek: autoupdate.png]
[✔]Wiadomość dnia!
[✔]Funkcja MultiURL (obsłuży każdy film po kolei!)
[✔]Zabezpieczenie (Login+Serial na 1PC)
[✔]Mass Uploader
[Obrazek: uploader.png]
[✔]Avatar Uploader
[Obrazek: avatar.png]
[✔]Comment Grabber
[Obrazek: grabber.png]
[✔]Account Checker
[Obrazek: checker.png]

ScreenShot Programu :

[Obrazek: main.PNG]

Cena?
$30 - PayPal / AlertPay

AUTOBUY NA STRONIE INTERNETOWEJ!!

[Obrazek: autov.png]
[Obrazek: clickhere.png]



Drogo?
Ano drogo, na napisanie tego bota poświęciłem naprawdę dużo czasu, jest to jeden z najszybszych oferowanych botów na rynku na tą chwilę,
posiada funkcję flagowania i jest naprawdę niezawodny,
więc prosiłbym o nie komentowanie tego i niewzbogacanie tego tematu w posty typu
"uuuu, ale drogo. syf.", ponieważ myśląc tak - nie masz bladego pojęcia o czym mówisz .

Kupując program za $30 otrzymujesz:
- Program "YouBooster PRO" - Licencja na 1 Komputer
- Dożywotnie Update'y *

KONTAKT:

GG:5956578
MSN: [email protected]
lub poprzez stronę: YouBooster.eu

FILM PREZENTUJĄCY MOŻLIWOŚCI :

Film

Dla wielu z was mogę nie być wystarczająco zaufanym użytkownikiem, jednak na innych forach i w świecie "zarabiania on-line" jestem chyba dość znany, tak więc mam nadzieję, że moi dotychczasowi użytkownicy wypowiedzą się w temacie Wink .



*Proszę nie myśleć, że "dożywotność" wspomniana wyżej, to support przez całe Twoje życie. Jest to support aplikacji do czasu jej upadku, czyli do czasu, gdy twórca stwierdzi, że na tą aplikację przyszedł koniec .



RE: YouBooster PRO V1.1 - Najszybszy bot YouTube oparty na API! - Marczyk - 20-04-2011 09:38

Długo wyczekiwany przeze mnie bot do YT. Wcześniej korzystałem ze zwykłego YB (również spod ręki lajcika) byłem zaskoczony jego szybkością oraz stabilnością na tle konkurencji - przez wielu był uważany za najlepszy program do YT w sieci. Nie do końca wierzyłem że da się to jeszcze podkręcić, a jednak...Korzystam od niedawna i już jestem pod ogromnym wrażeniem przede wszystkim sprawności jaką ten bot prezentuje. Pelna obróbka(sub,like,comment) filmu z 250 kont zajmuje ok. 10 min. Program jest z pewnością dla tych którzy chcą szybko ruszczyć z zarabianiem na serwisach typu sc/cf. Moje nie przeciętne zarobki, mogę po części zawdzięczać programom "by lajcik". Ceną nie radzę się przejmować (osobiście uważam że i tak jest atrakcyjna), kasa zwraca się w kilka dni.
Oprócz tego mogę dodać nie przeciętny support ze strony autora programu.

Gorąco Polecam !


RE: YouBooster PRO V1.1 - Najszybszy bot YouTube oparty na API! - Killer - 20-04-2011 09:42

fajny ale drogi, jesli ktos ma za duzo kasy to dlaczego nie, dla amatorow bardziej polecam haggarda bota za fg z shopu.


RE: YouBooster PRO V1.1 - Najszybszy bot YouTube oparty na API! - lajcik - 20-04-2011 10:12

Tańsza wersja YouBoostera do oględzin na YouBooster.euSmile


RE: YouBooster PRO V1.1 - Najszybszy bot YouTube oparty na API! - rasiak221 - 02-05-2011 14:02

Świetny bot, ostre zarobiki na cf. Prosze popatrzeć ile zarobiłem po 2 dniach.


RE: YouBooster PRO V1.1 - Najszybszy bot YouTube oparty na API! - planeta 43 - 23-05-2011 04:46

cacko, ale za drogie. Polecam świetnego bota hd2d - tyle samo funkcji, za 3-krotnie niższą cenę.


RE: YouBooster PRO V1.1 - Najszybszy bot YouTube oparty na API! - Kapitan statku - 23-05-2011 18:38

heh,
Zapłacił Ci za to że tutaj napisałeś? Mi złożył taką propozycje.


RE: [$30 AUTOBUY PP/AP] YouBooster PRO V1.4 - Najszybszy bot YouTube (DO 4 LAJKÓW/SEC!!!) - lajcik - 28-08-2011 16:28

Nowy update, nowe funkcje, szybciej, sprawniej, lepiej!

http://vimeo.com/28120476


RE: [$30 AUTOBUY PP/AP] YouBooster PRO V1.4 - Najszybszy bot YouTube (DO 4 LAJKÓW/SEC!!!) - lajcik - 06-01-2012 12:02

Dawno mnie tu nie było, jednak sporo nowych, przydatnych funkcji, wszystko pokazane w filmie:
http://vimeo.com/33842197
Smile


[$30 AUTOBUY PP/AP] YouBooster PRO V2.0 - Najszybszy bot YouTube - OGROM FUNKCJI - Admin - 20-08-2012 22:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.