Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u (/Temat-www-fbcash-pl-zarabiaj-przez-klikanie-w-Lubie-to-na-facebook-u-35513)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - Piotr Fabiański - 18-04-2011 21:28

Zapraszam na nowy portal w którym można zarobić za klikanie w Lubię to.

www.fbcash.pl

Od razu na wstępie informujemy iż konta fikcyjne, nie posiadające znajomych bądź założone na szybko "wczoraj" są blokowane w przeciągu 24h.
Nie polecamy logowania się na takie konta, ponieważ i tak nic nie zarobisz..


Dla kont prawdziwych oferta przedstawia się następująco.

Oferta:

Za kliknięcie w Lubię to od 2 do 10 gr. zależy od tematyki fanpage'a czy aplikacji.

Wypłata realizowana od 20 zł.
Wszystkie banki w Polsce.
Prawdopodobne wprowadzenie płatności PayPal w przeciągu 2 tyg.


RE: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - Admin - 20-04-2011 09:53

Projekt bardzo ciekawy w kilkanascie sekund zarobilem zlotowke Smile wierze ze z czasem znajdzie się wieksza ilość LIKE'odawców i będzie można zarobić więcej i szybciej. Portal ma bardzo fajny system logowania/rejestracji - wystarczy go połączyć z fejsem.


RE: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - Killer - 20-04-2011 09:54

faktycznie zapowiada sie bardzo fajny portal, stawki po kilka groszy za klikniecie lajka - wygodniejsze od buxow + rejestracja w 5 sek.


RE: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - LessiPL - 20-04-2011 09:55

wlasnie skorzystalem - rowniez polecam ciekawy system, tylko jeszcze malo reklamodawcow Tongue


RE: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - nothing - 20-04-2011 10:01

Klikłem 2 razy Lubię To! i kont zablokowane hahahahahah


RE: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - Piotr Fabiański - 20-04-2011 10:12

(20-04-2011 10:01)nothing napisał(a):  Klikłem 2 razy Lubię To! i kont zablokowane hahahahahah

Nie przyjmujemy kont fikcyjnych ani założonych "wczoraj"..
Nie ma mowy o blokowaniu kont prawdziwych.

Proszę czytać regulamin.

Zapraszam do współpracy.


RE: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - Boonys - 20-04-2011 10:25

Bardzo fajna strona.
Tak jak pisał banan i killer,zapowiada się dobrze i lepsze to od buxów.
Mam nadzieję że się to rozkręci Wink


RE: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - Yanke$ - 20-04-2011 16:56

Czy przepraszam bardzo administrator robi sobie jaja? Zalogowałem się ze swojego konta i wbijam na konto żeby coś tam dodać i konto zablokowane? Konto mam już pewnie z ponad pół roku, znajomych też nie mam setki, bo nie czuję takiej potrzeby, konto mam nie na pokaz tylko dla siebie, nie potrzebuję 1k znajomych tylko dla 'szpanu', a dla użytku osobistego i szeroko rozumianej rozrywki.

Czy łaskawie admin tej strony może się określić ile setek tysięcy znajomych musi mieć konto i ile 'dziesiąt' lat musi być na fb?

bo według mnie to paranoja.. jezeli bedziecie dalej tak dzialac no to powodzenia.


RE: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - Anonimowy009 - 20-04-2011 17:22

Mnie też zablokowali xd


RE: www.fbcash.pl - zarabiaj przez klikanie w Lubię to na facebook'u - Piotr Fabiański - 20-04-2011 17:34

proszę podać adresy e-mail skoro są wątpliwości.

Pozdrawiam