Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dwa kolejne Regionalne Restocki w tym tygodniu ! - Nie dla nas ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Dwa kolejne Regionalne Restocki w tym tygodniu ! - Nie dla nas ! (/Temat-Dwa-kolejne-Regionalne-Restocki-w-tym-tygodniu-Nie-dla-nas-35504)

Strony: 1 2


Dwa kolejne Regionalne Restocki w tym tygodniu ! - Nie dla nas ! - paskur - 18-04-2011 19:40

[Obrazek: regional3.png]
Cytat:BREAKING NEWS. We're raising the stakes with two Regional Redemptions this week! There are only three regions left - Western U.S., Eastern U.S. and Eastern Europe/Africa?
We've launched a whole new slate of 5X PTZ videos, including our new animated series The Bunnies! Check it out now!

Tłumaczenie:
Podbijamy stawkę do dwóch Regionalnych Restocków w tym tygodniu! Zostały tylko trzy regiony - Zachodnie i Wschodnie Stany Zjednoczone a także Wschodnia Europa/Afryka ?
Uruchomiliśmy nowe filmy z 5xPTZ, łącznie z naszą nową serią The Bunnies! Sprawdź je teraz !

Jak na razie data i kraj z dostępem pozostaje nieznany, więc pozostaje nam rywalizować z innymi przez logowanie i czekać na więcej informacji Smile
Może to my będziemy szczęśliwcami? - Na pewno poinformuje o tym w temacie.


UPDATE:
Cytat:USA! We've kept you waiting long enough. The Regional Redemption for the Eastern U.S. is coming on Wednesday. The Regional Redemption for the Western U.S. will be on Friday. Time to start Breaking out the PTZ with great new In a Minute videos from JMarker and Ayesha. Check out which region your state is located and BREAK OUT all the PTZ you can before it's your turn to redeem!
Jak Lockerz poinformowało na hallwayu kolejne restocki będą dla USA.
Wschodnie Stany Zjednoczone - środa, Zachodnie - piątek.


Miejmy nadzieje, że nie zostały dla nas same ochłapy.



RE: Dwa kolejne Regionalne Restocki w tym tygodniu ! - Mateusz5511 - 18-04-2011 20:11

skasowane


RE: Dwa kolejne Regionalne Restocki w tym tygodniu ! - SzUmI - 18-04-2011 20:31

ee no ja wcześniej napisałem news.. ale zaś paskura Sad
co do tematu no fajnie by było jak by nasz region miał dostęp.


RE: Dwa kolejne Regionalne Restocki w tym tygodniu ! - savaci - 18-04-2011 20:52

Myślę że będziemy pierwsi w tym tygodniu Smile


RE: Dwa kolejne Regionalne Restocki w tym tygodniu ! - paskur - 18-04-2011 21:07

(18-04-2011 20:31)SzUmI napisał(a):  ee no ja wcześniej napisałem news.. ale zaś paskura Sad
co do tematu no fajnie by było jak by nasz region miał dostęp.

http://zarabiam.com/Temat-Spis-skr%C3%B3t%C3%B3w-i-ich-wyja%C5%9Bnie%C5%84-zwi%C4%85zanych-z-Lockrez-uploadingiem-i-innymi-portalami-35511

Wykaż się tutaj Tongue


RE: Dwa kolejne Regionalne Restocki w tym tygodniu ! - ketrab - 18-04-2011 21:36

Jaka różnica? Tak czy siak będziemy mieli restock, a w tym wypadku czas na działa na naszą korzyść, gdyż LRC ciągle nie działa. Miejmy nadzieję, że Enesce ogarnie przysłowiową dupę i odpali na nowo tę swoją machinę do okradania Lockerz.


RE: Dwa kolejne Regionalne Restocki w tym tygodniu ! - paskur - 18-04-2011 21:52

Ale czas swiat, wiec nie trzeba rano wstawac po restocku ;p
Ja w prawdzie moglbym nie zdazyc po szkole na nasz restock wiec teraz jest mi to na reke


RE: Dwa kolejne Regionalne Restocki w tym tygodniu ! - Tech - 18-04-2011 22:46

(18-04-2011 20:31)SzUmI napisał(a):  ee no ja wcześniej napisałem news.. ale zaś paskura Sad
co do tematu no fajnie by było jak by nasz region miał dostęp.

Wydaje mi się, że temat paskura był pierwszy? No ale oczywiście mogłem się pomylić, jeśli tak to sorka.


RE: Dwa kolejne Regionalne Restocki w tym tygodniu ! - Scoobyx - 18-04-2011 23:05

Najlepiej to się nie logujcie Big Grin będziemy napewno ostatni Tongue


RE: Dwa kolejne Regionalne Restocki w tym tygodniu ! - Mateusz5511 - 19-04-2011 05:49

skasowane