Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie SHOP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: Pytanie SHOP (/Temat-Pytanie-SHOP-35382)



Pytanie SHOP - nothing - 16-04-2011 21:23

Witam! Mam pytanie co do SHOP`u, ponieważ nigdy nie zamawiałem mam pytania Big Grin

1. Czy zwrucą mi PTZ, jeśli anulują nagrodę.
2. Na jaką firmę najlepiej wysyłać Big Grin

Proszę o sensowne odpowiedzi


RE: Pytanie SHOP - jaaanek1 - 16-04-2011 21:51

1. jesli to jest anulacja z powodu braku towaru to oddadza a jak anulacja tak o to nie .
2. Mysle ze jeszcze mozna do PE zamawiac.


RE: Pytanie SHOP - nothing - 17-04-2011 07:20

A mogę wziąść PS3, bo ostatnio jakieś podobno komplikacje były. A jak tak to ile trzeba PTZ, żeby nie dopłacać?


RE: Pytanie SHOP - jaaanek1 - 17-04-2011 08:48

za 100% obnizki musisz dac 368973 PTZ. A co do problemow z wysylka do Polski to nie wiem.


RE: Pytanie SHOP - Burned - 17-04-2011 13:33

Podobno lockerz zablokowało alternatywny adres PE(tj. anulują nagrody wysyłane na ten adres). Dwie osoby z forum korzystały z firmy Polamer, jedna z nich nie miała problemów z cłem i vatem, jednak druga osoba miała jakieś problemy z tym. Wypełniał jakieś papiery dot. wartości przedmiotów(paczka chyba ważyła 18kg to nie dziwne, że sprawdzili).