Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Format lapka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Format lapka (/Temat-Format-lapka-35350)

Strony: 1 2


Format lapka - rafalek9 - 16-04-2011 12:57

Jak sformatować lapka ?? trzeba jakies płytki ?? ja jak go kupiłem to windows był wgrany i nic nie musiałem instalować ...Czy jesli zrobie ormata to nic się nie stanie ?


RE: Format lapka - Bolt - 16-04-2011 13:11

Cytat:Czy jesli zrobie ormata to nic się nie stanie ?
Pytanie retoryczne.. Wiadomo że jak sformatujesz dysk to polecą wszystkie dane... Najpierw formatujesz dysk, potem stawiasz na nowo windowsa, żadna ameryka

EDIT: Tylko napisz najpierw jaki masz problem że chcesz formatować


RE: Format lapka - SzUmI - 16-04-2011 13:12

no to stracisz tego windows'a , musiałbyś zrobić kopie zapasową. Jeśli chcesz mieć dalej orginała.


RE: Format lapka - rafalek9 - 16-04-2011 13:12

Tak tak tylko że ja nie mam z vistą płytki która była od początku nagrana. Wogóle płyty nie było! Żadnych innych płytek dodatkowo.


RE: Format lapka - MeTonaTOR - 16-04-2011 13:13

Zformatowac go mozna za pomoca plyty windows (nawet pirat).

Ja formatujesz to komputer pozostanie pusty bez OS i innych danych


RE: Format lapka - rafalek9 - 16-04-2011 13:15

NO dobra formata zrobie ale czy jak zainstaluje xpeka a jest tera vista a do visty zadnych płyt niemam to komp bedzie działał ?


RE: Format lapka - Bolt - 16-04-2011 13:16

No ale wystopuj trochę. Nie wiesz co to format a chcesz formatować laptopa.. To może najpierw powiedz co się dzieje nie tak


RE: Format lapka - SzUmI - 16-04-2011 13:18

Stary mówię zrób kopie zapasową tej Visty jeśli chcesz mieć orginała, no ale możesz równie dobrze zainstalować jakiegoś win'a pirata.


RE: Format lapka - rafalek9 - 16-04-2011 13:19

Dysk mam zawalony a praktycznie nic na nim niemam ... dotego visty chciałbym się pozbyć . i wyczyścić dysk
Ja mam oryginal xpeka na plytce ;D


RE: Format lapka - Bolt - 16-04-2011 13:23

ja ostatnio nawet bez formata zainstalowałem nowy system, działał cudnie, potem wywaliłem śmieci, w tym większość sterowników Big Grin więc na to uważajcie