Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz Captcha helper - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lockerz Captcha helper (/Temat-Lockerz-Captcha-helper-35344)



Lockerz Captcha helper - mandua95 - 16-04-2011 11:56

Witam podaje wam link do programu który działa razem z LPA i przepisuje captche poradnik jest dołączony do pliku
Link Do ściągnęcia:
[wymoderowano]

TEN PROGRAM NIE JEST MÓJ


RE: Lockerz Captcha helper - onlyone - 16-04-2011 11:59

po pierwsze to nie twój skrypt, po drugie chyba nie myślisz że znajdziesz frajerów którzy pobiorą to z cashfile? ...


RE: Lockerz Captcha helper - mandua95 - 16-04-2011 12:09

Po pierwsze wiem że nie mój ale moge go uploadowac chce tylko zeby sobie sciagliSmile


RE: Lockerz Captcha helper - kolix - 16-04-2011 12:12

Wrzuc na inny serwer to sciagne


RE: Lockerz Captcha helper - onlyone - 16-04-2011 12:15

Nie, nie możesz go uploadować bo nie jesteś jego autorem i nie chcesz żeby sobie "ściągli" tylko chcesz zarobić na naiwniakach


RE: Lockerz Captcha helper - mandua95 - 16-04-2011 12:18

Dobra mistrzu pewnie go masz i sie wymądrzasz teraz jak bys nie miał to zaraz bys sciagał


RE: Lockerz Captcha helper - onlyone - 16-04-2011 12:21

Wpisz nazwe tego skryptu w google. Więc na ch. mam go ściagać i dawac komus zarobić?
Zarabianie na cf, sc itp. to najgorszy możliwy sposób poniżenia siebie. Już chyba lepiej na ulicy żebrać...

Nie dajcie pedałowi zarobić http://www.google.pl/search?client=opera&rls=pl&q=play+captcha+helper+przeklej&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest


RE: Lockerz Captcha helper - mandua95 - 16-04-2011 12:23

Dobra dobra Wink Napisane jest kto chce niech ściąga nie musisz sciągac go więc sie nie odzywaj , przemilczSmile


Lockerz Captcha helper - Admin - 16-04-2011 18:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.