Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Doładowanie Plus 30zł.Pilne:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SPRZEDAM] Doładowanie Plus 30zł.Pilne:) (/Temat-SPRZEDAM-Doladowanie-Plus-30zl-Pilne-35278)



[SPRZEDAM] Doładowanie Plus 30zł.Pilne:) - Loder222 - 15-04-2011 13:39

1. Dokładna nazwa przedmiotu w temacie: Doładowanie na telefon do sieci Plus warte 30zł
2. Opis przedmiotu, wersja, pochodzenie, powód sprzedaży:pochodzenie:Kiosk xd,powód: potrzebuję dołądowanie orange 25zł ;p
3. Zdjęcia/Screeny. nie ma ale jak ktoś będzie zainteresowany na poważnie kupnem to zrobię;p
4. Kontakt. PW ,gg:10053048,fon:695634953
5. Sposób pozyskania pieniędzy Paypal,bank (błysk) lub doładowanie orange 25zł Smile
6. Cena, podana cena, lub link do aukcji 25zł lub Doładowanie Orange 25zł
7. Opis przedmiotu, stan itd. STan idealny nieodfoliowany jeszcze;p

Jak widać tutaj nie mam reputacji ponieważ mam tu konto od niedawna i się mało nim interesuje;p Za to mam konto na LCP:Loder222.Problem w tym że narazie nie działą to forumSad mam tam około 78 reputacji i 1k postów;p

Zaznaczam iż wymagam najpierw zapłaty z waszej strony. Inaczej nie piszcie mi na gg.Ewentualnie moge 1 jak będzie znana osoba i zaufana;p


Pilnie potrzebne więc czekamSmile


[SPRZEDAM] Doładowanie Plus 30zł.Pilne:) - Roben - 30-07-2012 11:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.